Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 27 évesen késő elkezdeni...

27 évesen késő elkezdeni valamilyen küzdősportot?

Figyelt kérdés

Soha nem sportoltam az is érdekel milyen sportágat válasszak. Paramétereim: 180 cm / 74kg 30as izomzat.

27/F


2009. aug. 16. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose késő elkezdeni, de te szerintem mielőtt elmennél az előd edzésre, azért előtte 1-2 hónappal kezdjél el futni + törzsizomzatot erősíteni. Nekem egyedül a thai box jött be, a karate semmit sem ért, kick boxnál meg nagyon magasra kell a lábadat emelni. A thai box az jól átmozgat, és elég változatos. Meg járhatsz úgy is, hogy mondjuk megbeszéled az edzővel, hogy te nem akarsz öklözni, és akkor csak jó erőnléted lessz meg erős lábad, és agysejted sem pusztul:D
2009. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Soha nem késő de figyelj oda a kondidra előtte (ne hajtsd túl magad). Legjobb ha előbb kis állóképesség növelésbe kezdesz pl. futni mész vagy úszni.
2010. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!