Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol találok olcsó konditermet...

Hol találok olcsó konditermet Zuglóban?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra kondizni járni valami jó kis edzőterembe, hetente 2szer, már régen voltam (4 éve) és érzem, hogy "be vagyok rozsdásodva", ropognak az ízületeim....

Eléggé megdöbbentem a mostani árakon, min. a duplájára nőttek! Nem szeretnék 10-15000 Ft-ot bérletre kiadni, ennyi pénzem nincs rá, havi 5-6000 Ft a max. amit ki tudnék fizetni....az Örs környéke is jó lenne, ott dolgozom, de csak valami olcsóbb hely...

Röhej, hogy megdrágultak a kondibérletek, nem csoda ha sokan emiatt nem járnak....lány vagyok, azaz "csak fiús klub" nem jó, ahol pl. csak férfi testépítők gyúrnak és egy nő sincs...


2011. márc. 31. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ennyiért Budapesten konditerem. Én még nem találkoztam ilyennel. Esetleg járj el kocogni, vagy tornázz otthon, az ingyen van.:)
2011. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az otthoni torna nem megoldható mert egy zsebkendőnyi szobám van....kocogni eljárni egyedül meg félek, csak egy olcsóbb konditerem jöhetne szóba, mint 4 éve...

Sajnos a munkanélküli juttatásból nem telik drága kondibérletre, a gerincem meg annyira ropog, mint a 84 éves öreganyámnak és egyre jobban fáj, főleg a nyakam környékén, pedig még fiatal vagyok. Tudom a megoldás egy munkahely lenne de ma szinte művészet találni egy ilyet protekció nélkül...pedig frissdiplomás vagyok nyelveket beszélek

2011. márc. 31. 14:32
 3/4 A kérdező kommentje:
De térjünk vissza a témához...tud vki egy olcsó konditermet?
2011. márc. 31. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak Újpesten vagy a Ferenc körúti metrónál tudnék olcsó termet mondani neked.


Ezeken az oldalakon körül tudsz nézni.


[link]


[link]

2011. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!