Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért történik ez? Mit tehetek?

Miért történik ez? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtem el futni, eleinte 1,5 km-t futottam, minden második nap, mostmár 3,5 km-t futok, szintén minden 2. nap.nem eszem többet, sőt, figyelek hogy egészségesen étkezzzek, és annyit amennyit eddig.De!

mikor elkezdtem, 68 kg voltam, 169 cm-es magassághoz, és valamikor majd szeretnék 58 kg lenni.Viszont ma megmértem magam, és 68,7 kg vagyok, ugyanakkor a hasam mégis kisebbnek látszik, és a derekamból is ment már le egy kevés.most akkor mi van?

Miért nem fogyok?:S


2011. ápr. 1. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek magyarázata: a zsír kezd átalakulni a testeden izommá. Az izom nehezebb mint a zsír. Nem leszel soha 58 kg, ne kilogrammban mérd, hanem centiben.
2011. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

miért akarsz 58 kiló lenni?

úú én mennyi jó kérdést tudnék felrakni, persze mert idealista vagyok, és azt hiszem, hogy az emberek magukra ismernének, és elgondolkodnának...

van egy álmod, mégpedig, hogy 58 kilós legyél? és ennek a vágynak így van bármi értelme? :D

szóval, valaki pénzt akar (hogy elköltse) valaki szép akar lenni (hogy tettszen másoknak) valaki egészséget (mert beteg)

Te könnyebb szeretnél lenni. mert.. úgy... izéé.. hát, a tömeg egy Rád jellemző fizikai paraméter, biztos van értelme, ha könnyebb vagy.. vagy nincs.

2011. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
magyarítás - "tetsszen"
2011. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mozgás meghozta az étvágyadat.

Ha meg a testzsír csökkentés a célod,akkor az edzés kevés hozzá,diétázni kell,de minimum csökkenteni fokozatosan a szénhidrátot.

2011. ápr. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell túlzásba vinni a diétát... Csak hanyagolni kell a hízlaló ételeket. Egyébként a jó testet nem a kilók adják:) Inkább a tükörben mérlegeld magad;)
2011. ápr. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A zsír kezd átalakulni a testeden izommá.Na persze.A testépítők is azért diétáznak, mert nem tudják, hogy átalakulhat a zsír izommá...Fenébe a csirkével... hamburger,csoki, majd átalakítom izommá.:D
2011. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!