Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy osszam be úgy az edzésnap...

Hogy osszam be úgy az edzésnapjaimat hogy legyen elég regenerálódási ideje de még se essen össze?

Figyelt kérdés
Tudom elég hülye kérdés(vagy csak hülyén van megfogalmazva). Itthon edzek, van egykezes súlyzóim és egy két kezes.
2011. ápr. 2. 13:26
 1/5 Vászilíj Zájcev válasza:
Akkor ilyen problémáid nem hiszem,h lesznek, ha van olyan termed, mint mark86-ak, akkor parázz ilyeneken, ha 10 kilós súlyzókkal játszol, akkor felesleges.
2011. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddz!

érezni fogod, hogy ha az izmaid túl vannak terhelve. akkor kevesebbet eddz.

de feltételezem nem vagy még 30-40 éves, úgyhogy ha este alszol is, megfelelően táplálkozol, akkor nem is rossz ütemben regenerálódnak az izmok, már egy nap is segít. meg ha nem is, csűrd neki!

2011. ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszadóhoz: Ha jól értem akkor, ha 10 kiló felett adom neki akkor semmi para nincs?

Második válaszadóhoz: Nem még nem vagyok 20 se:D Megfelelően alszok és sok fehérjét,vitamint juttatok be. Az alvás meg ilyen 8-9 órás.

2011. ápr. 2. 14:45
 4/5 anonim ***** válasza:
mert milyen terme van márknak?belinkelné nekem valaki?
2011. ápr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vászilíj Zájcev válasza:
Anno nekem leírta, de nem tudok leppurdhoz belépni, így nem tudom hol a kérdés :(
2011. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!