Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a súllyal...

Mit gondoltok a súllyal végzett hasizom gyakorlatokról?

Figyelt kérdés
Sokak szerint csak így lehet hatékonyan fejlődni, mások pedig azt állítják, hogy csak szélesíti a testet. Nekem jobban bejött a hasprés tárcsával, mint az alapgyakorlat. Nektek milyen tapasztalataitok vannak?
2011. ápr. 3. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha napi 500-at megcsinálsz, akkor hatásos lesz.
2011. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mint a többi izomnál,a hasizomnál is nagy súllyal tudsz szép,mély hasizmokat kialakítani.hajrá:)
2011. ápr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nekem konkrétan az a véleményem róla, hogy fölösleges. Nem is hasazok sokat, súlyt meg abszolút nem használok felülésekhez, hasprésekhez.

2011. ápr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

aki azt terjeszti mint h4x0r,hogy a nagy testépítők soha nem hasaznak,és csak diétától van olyan hasuk az hülye.azt hiszem pont dexter jacksont említette. tessék itt egy kép róla nem tudom mnikori:

[link]


egyesek szerint ez a hasizom puszta diétával elérhető,hasizom edzés nélkül.hát gratulálok.

2011. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

GreenTea


22:28-nak: Gondolom miattam írtad a kommented. Én nem mondom, hogy a profik egyáltalán nem hasaznak, és szerintem h4xOr is tisztában van vele, hogy kell edzeni a hasat. A kockahasas kérdések miatt szoktuk írni, hogy a diétától lesz kockás a has, mivel ezek az emberek kizárólag a felüléstől várják az eredményt.

2011. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!