Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reebok Easytone vagy Runtone...

Reebok Easytone vagy Runtone cipőivel kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Főleg a Runtone érdekelne. Futáshoz és sétához is szeretném használni. Szerintetek alkalmas minkét célra? Külön-külön nem tudok venni 1-1 párat. Egyáltalán hatásosak ezek cipők?
2011. ápr. 5. 08:17
 1/2 anonim válasza:

A Runtone elsősorban annyiban különbözik az Easytonetól, hogy stabilabb, mert futáshoz nem túl jó ha kibicsaklik benne a bokád. :)

Sétánál nyilván nem fog problémát jelenteni, hogy stabilabb... viszont nyilván a lényeg - miszerint az instabilitással növeli az izommunkát - az kevésbé fog érvényesülni mint az instabilabb Easytone-nál.


Nekem egyébként most is egy Easytone van a lábamon.

Csodákat ne várj tőle, tehát nem lesz hihetetlenül formás popód ha lemész háromszor a boltba :) DE egyébként egy rendkívül kényelmes cipő, nagyon szeretek benne mászkálni... bár első pár alkalommal nagyon fura volt, féltem, hogy utálni fogom.


Egyébként - mint minden cipőnél - itt sem csak a talpon van a lényeg, attól még hogy a talpa minden Easytone-nak ugyanolyan, kényelmesség szempontjából ég és föld a különbség a különböző típusok között.


Igaziból máig nem tudom, hogy a talpa miatt szeretem e ennyire ezt a cipőt, vagy mert egyszerűen egy baromi jó szabású kis sportcipő, amit ráöntöttek a lábámra.


Végül egy jótanács, amire sajnos később jöttem rá :D Érdemes elmenni valahol felpróbálni (pl hervis) és ha megvan hogy milyet akarsz és milyen méretben, akkor ebay-en vagy akár más külföldi oldalon megnézni... ha mázlid van jó pár ezret megspórolhatsz.

2011. ápr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Itt egy teszt az easytone-ról:

[link]


és ami téged jobban érdekelhet:

[link]

Szerintem aszfalton futáshoz tényleg ideális lehet és a séta is jobb lesz benne mint egy sima cipőben, de nem próbáltam, csakk easytone alapján erre tippelek.

2011. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!