Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen esetben melyik fehérjepo...

Ilyen esetben melyik fehérjeport vagy hasonló terméket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Ketten használnánk, heti 4-6 óra sport mellett. Nem kifejezetten izomépítésre, hanem inkább arra, hogy az izomzat kicsit épüljön, de semmiképpen ne épüljön le.

Ha valaki nem kőkeményen kondizik, csak átlagos sportolással szeretne egy-két kilónyi izmot felszedni, ár/érték arányban melyik készítményt javasolnátok?


Nekem főleg az esti küzdősport edzés után pótolná a vacsorát (nő vagyok), a férjem valamennyit kondizik is mellé, viszont nem igazán szereti a húsokat, így kényelmesebb a por verzió, mint csirkemelleket nagy nehezen letologatni.


2011. ápr. 5. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezekből bármelyik jó arra amire ti szeretnétek használni.

Válogassatok nyugodtan ár szerint ha gondoljátok.

2011. ápr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előzöhöz lényegében nektek megfelel bármelyik fehérje, de jó ár/érték a power protein fehérjéi például.


Most olvasom, létezik olyan kondizó férfi aki nem szereti a húsokat ? :O Ilyenről sem hallottam még, én létezni sem tudnék nélkülük :D

2011. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nem szereti a húst?:) Ez tényleg meglepő!

Egyébként szerintem is bármelyik protein megfelel. A legolcsóbb tejsavó koncentrátum vagy egy olcsó vegyes fehérje is teljesen jó!

2011. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
[link] Én ezt javasolnám, szerintem ár/érték arányban tökéletes! .. Vagy marad a BioTech-es Hypermass 5000 vagy Jumbo...
2011. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


A Hyper mass 5000 és a Jumbo tömegnövelők.

2011. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ja bocs, jogos a tömegnövelő, végülis nem írták hogy konkrétan csak protein jó!

De azért én azt mondom hogy maradjanak annál, hiszen a CH bevitelt másból is meg tudják oldani.

2011. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen... Viszont ha "sima átlagos sportolással" akar izmot felszedni, (lehetőleg ne futás legyen), akkor már inkább a tömegnövelő, mint a tiszta"" fehérje... :P
2011. ápr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Azért emeltem ki, hogy nem élsportolók vagyunk, csak hosszas tespedés után rávettük magunkat, hogy sportos életmódra váltsunk. Néhány kg izom mindkettőnkön elférne. Én leadni is szeretnék 3-4 kg-ot, ami utóbbi eltunyult egy évben feljött és félek, hogy izomból menne le. Nekem emiatt lenne fontos a fehérjepor, illetve én se vagyok nagy húsevő, néha kívánom csak meg.


Férjem kondizását se úgy tessék elképzelni, hogy versenyen indulna, csak heti 1-2 alkalommal lejár súlyokat emelgetni és utána biztos nem ártana némi fehérje, hogy legyen mit beépíteni.

2011. ápr. 5. 19:25
 9/10 TOMAtm ***** válasza:
olyan fehérjét válassz amiben alacsony a zsír és szénhidrát.ha lehet 75%felett legyen a fehérje.100% whey protein professional szerintem jó választás.olyan 22 ezer egy 5 kilós vödör,de az kettőtöknek elég szerintem egy bő hónapig ha csak este fogyasztjátok vacsi helyett
2011. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jó a 100% Whey Protein, sokáig elég az 5 kilós, viszont vacsi helyett nem kéne szerintem. Oda egy lassú felszívódású protein kellene, pl.: soványtúró.

2011. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!