Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Napi 300 szabályos hasprés...

Napi 300 szabályos hasprés elég valamire? (Lent)

Figyelt kérdés

Alapból egy kicsit kockás a hasam,vékony vagyok de van rajta egy minimális zsírréteg

Kérdés ha naponta 300 szabályos hasprést csinálok lehet júniusra,július elejére,strandszezonra úgyahogy kockás hasam

Vagy emeljem 300-at 500ra.Igazából bírom csak nagyon unalmas:D

És jó e ha 50-esével csinálom és köztük hagyok 20 mp-et?


2011. ápr. 6. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem fog lemenni a zsír csak diétával és aerob edzéssel.
2011. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó persze annyira nem lényeg,hogy full izom legyen ,csak ha strandon hideg viz hatására ráfeszitek azért mutasson valahogy:D
2011. ápr. 6. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor legalább járj el futni és kerüld zsíros,cukros fos kajákat és kajálj normálisan.
2011. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

okés,köszi

Ha kijön a jóidö elmegyek futni

2011. ápr. 6. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mivel imádom a kockahasat, írok neked is:)

Diétázz és aerobozz! A hasprést meg nem kell ilyen nagyüzemben tolni.

2011. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Had mondjak neked valamit kedves! A kockahas fajintos, de csak sportos alkatú emberen mutat jól. Egyszál bél gyereken inkább undorító, mint élvezhető. Lehet nem értékeled, de esetedben inkább tömegezni kellene, súlyzózni, fehérjét szedni. Ez mehetne egy darabig. Majd mikor úgy ogndolod, hogy elég, le diétázod és le aerobood a zsírt. Ez hónapokig tart, akár egy évig is, de jövő nyárra garantált lényegében a sportos test és a hozzávaló igényes, jól kinéző kockahas...


Ha maradnál az undorító ''vékony gyerekes'' kockahasnál, akkor diéta, aerob edzés ahogy ajánlották.


Ha engem kérdeznél, akkor véleményem szerint a legutolsó tanács gyorsabb, de nem kifizetődő, míg a fenti hosszabb idejű, de a hatása meglesz.

2011. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok csont és bőr csak vékony:D

De tudom,hogy te milyenre gondolsz és az valóban elég patkányos :D Főleg ha még ilyen szolis színe is van.

Sajnos egy régebbi motoros esés miatt nem edzhetek nagy súlyokkal,tehát sajnos ezt el kéne felejteni,nagy súlyok szóba se jöhetnek,úgy meg fehérjézni meg porozni elég kellemetlen,meg jól érzem magam vékonyabban,fürgén:D

2011. ápr. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!