Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elvesztem az izomtömegem ha...

Elvesztem az izomtömegem ha elmegyek katonának?

Figyelt kérdés

23éves vagyok most akarok jelentkezni katonának. 180cm magas vagyok 98kg kevés testzsírral. 4éve foglalkozok testépítéssel és rengeteg pénzt és időt öltem már bele.

Ha felvesznek nagyon sokat fogok e veszteni a tömegemből? bár azt hallottam van kondi terem mindenhol és persze megpróbálok majd elég fehérjét enni és pár tápkieget is használni.


2011. ápr. 8. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

meg kell emelni a fehérjét,glutamin,bcaa és kondi!

lehet hogy vesztesz valamennyit de nem lesz vészes szerintem!

2011. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ mi szeretnél lenni, vagy épp hova raknak be.

mert ha pl.: felderítő vagy rohamkatona akkor még talán erősödni is fogsz, de ha mesterlövész akkor biztos búcsút mondhatsz az izmaid nagyrészének, mert ott mozdulatlanúl( ez allat annyit értek hogy csak nagyon keveset mozoghatsz, de felülni vagy felállni nem valami jó ötlet) kell feködnöd akár 2 vagy több napon keresztűl is, és az bizony izomsorvadással jár.

remélem segíthettem, de ha nem akkor tedd fel ezt a kérdést majd a politika, katonaság kérdéseknél, mert ott van egy két olyan ember aki biztos tud mondani 100%osan értelmes és életszerű választ

2011. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Katonaságnál is lehet kajálni. Tehát rajtad múlik, hogy mennyit vesztesz.

2011. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja aláírod a szerződést és egyből leugrik rólad az izom...

Ha 4 éve testépítsz, akkor nem értem, h hogy nem vagy tisztában az alapokkal legalább...

2011. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!