Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire káros egy...

Tényleg ennyire káros egy danabol kúra is?

Figyelt kérdés
16és fél éves vagyok 2m és olyan 85 kg, danabolozni szeretnék 112 tablettás kúrát szeretnék 7 hetesen piramisosan, viszont olvastam róla elég szörnyű dolgokta h impotens leszel májkárososdás szív stb...ez egy kúrától is kijöhet? ÉS an olyan orvos ha igen hol? akim megtud vizsgálni a kúra elött és elmndja h alkalamas vagyok e rá és h sok bajm nem lehet tőle?
2011. ápr. 9. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szinten én nem gondolkoznák azon,hogy szteroidhoz nyúljak-e.Sima tömegnövelő étrenddel és tápkiegekkel is keményen lehet fejlődni+1-2 kreatinkúrát is alkalmazhatnál,ha nehezebben kezdtél fejlődni.
2011. ápr. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 TOMAtm ***** válasza:
90%

csak hogy tisztán láss.

A dianabol hatására a proteinszintézis fokozódik, és ez elősegíti a fehérjebeépülést. Ez pozitív nitrogénmérleget eredményez, és javítja az általános állapotot, továbbá a kalciumbeépülést is elősegíti. Tehát elég nagymértékű erő és tömegnövekedésben jut kifejezésre. A Dianabol egyszerűen egy tömegszteroid, mely gyorsan és megbízhatóan hat. A súlygyarapodás egyrészt a tényleges szövetnövekedésből, másrészt főleg az észrevehető vízvisszatartásból tevődik össze.

Mellékhatások


Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás.

de a legfontosabb :MÁR EGY 10MG-OS ADAG ÖTSZÖRÖSÉRE NÖVELI A FÉRFIAKBAN A TESZTOSZTERON KONCENTRÁCIÓT!

ez pedig egy olyan korú szervezetnél mint a tied(értsd: 24éves kor alatt)olyan problémákat eredményez amik az egész életedre hatással lehetnek(herezsugorodás,impotencia).ebben a korban felejtsd el a hormonszintel játszó szteroidokat mivel neked az még nem fejlődött ki.hamár mindenféleképp kokszolni akarsz akkor primobolan depo,stanozolol,de én még ezeket sem ajánlom.maradj a rengeteg rizsnél meg a száraz fehér húsoknál.vagy ha nagyon nehezen nő a tömeged akkor JUMBO tömegnövelő.

a szteroidokat meg felejtsd el még vagy 8-10 évig,aztán ha még akkor is lesz hozzá kedved akkor próbáld ki.

2011. ápr. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 méter vagy és 85 kiló? Majd ha 110 kilós leszel szálkásítás után, akkor. Ennyi tapasztalattal felesleges. Utálom azt, akinek ennyi kitartása sincs.
2011. ápr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 evesen danabol kura ,bass*a meg ,ilyentol mindig elkap az ideg .Büdos a munka ?? Ugy ahogy az elozo irta ,majd ha jopar ev edzes utan 110 kilo leszel ,12 %os testzsírral ,akkor esetleg elgondolkozhatsz a szteroidokon.


Egyebkent meg akarmilyen orvosnak megemlited hogy 16evesn danabolt akarsz szedni ,egybol elkud a jo edes anyadba es teljesen jogosan.


Amig nem ertel el valamit naturalba es fogalmad sincs a szteroidokrol ,adg hagy a p*csába az egészet.Teljesn folosleges,izomos ugyse leszel tole ,esetleg az egeszsegedet b*szhatod el.

2011. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ugye nem lány vagy?:D Mert a felhasználóneved "hk.Adrienn".

2011. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:D:D:D na az durva lenne

egy 2 meteres 16 eves csaj aki danabolt akar szedni :D:D

2011. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
xD
2011. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Én ezen sem csodálkoznék!:D

Láttam már pár troll méretű nőneműt, bár el sem merem képzelni mit művelne az amúgy is magas teszto szintjükkel a dana:D

2011. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!