Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok, kell egy dolog...

Lány vagyok, kell egy dolog az életben, ami erőt ad és lefoglal, a testedzésre (konditerembe járásra) gondoltam. Adnátok tippeket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

21, nyáron 22 éves lány leszek, de teljesen ki vagyok égve... Az arcom, bőröm egy 30 évesé, annyit dolgoztam és dolgozom, hogy ezen kívül semmi más nincs az életemben, és ez rettenetesen megvisel.


Mindenképp változtatni szeretnék. Régebben sokféle sportot űztem, de manapság már erre sincs időm, pedig hiányolom a testmozgást...

Mivel rendszerint este 9-ig dolgozom, a konditerem lenne nekem megfelelő, mivel azok ilyenkor még javába nyitva vannak.

Kicsit fel is szedtem a gimis évek óta, illetve volt pár fogyókúrám, ami hol sikeres, hol sikertelen volt.


Szeretném elérni, hogy az edzés lekössön, legyen célom, hogy ideálisan nézzek ki és elégedetten szemlélhessem önmagam a tükörben, ami új lendületet adna.

Szóval mindenképp komolyan szeretném csinálni, nem pedig oly rendszertelenül, mint még az iskolai évek alatt.


Szeretnék egy komoly edzéstervet kérni tőletek, javaslatokat, mit, hogy csináljak, mit egyek inkább, vagy mit ne, milyen gyakran járjak, milyen gyakorlatokat végezzek, stb...


A teherbírásom jó, egyéb adatok, ha fontos..:

Magasság: 172 cm

Súly: 64 kg

Fizikai probléma: a jobb térdem gyengébb kicsit, illetve pár éve csigolyaösszecsúszást állapítottak meg nálam, már ritkán fáj szerencsére a hátam, nem sok baj van vele

Leginkább javítandó terület saját megítélésem szerint:

- has

- fenék

De minden területen szeretnék izmosodni, formálódni. Amennyiben esetleg kell, töltök fel képeket a testalkatomról.


Kérlek csak komoly emberek válaszoljanak, nekem ez nagyon fontos, ki vagyok égve!!!


2011. ápr. 10. 18:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szia jöhetnek képek! úgy könnyebb! és nyugi! segítünk...
2011. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Jöjjenek a képek.
2011. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
jaja kép kell
2011. ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Most dolgozom még, csak közösségi honlapról tudok küldeni képeket... esetleg később este majd frisset, esetleg fehérneműset... fontos a véleményetek.


[link]

[link]

Az első kép amikor kb 62 kg voltam... utóbbi olyan 66-67 kg, most vagyok 64-65 kg....


Komolyan 30-nak nézek ki?

2011. ápr. 10. 19:14
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem nézel ki 30-nak.Ezekből nem látni semmit,nagyon fontosak lennének a fehérnemüs képek,hogy tudjuk látni a feszességet,stb.
2011. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem jó bőr vagy, de tényleg nem 22-nek nézel ki...
2011. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
írj 1 privátot és mindenben segítek nagyon szívesen!
2011. ápr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,ajánlom,hogy mark86-nak írj privátot,mert ő nagyon ért ezekhez a dolgokhoz és mindenbe tud neked segíteni!
2011. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, márk nagyon ért ezekhez a dolgokhoz, keresd őt bizalommal. Persze a képek még jöhetnek, hátha mi is tudunk segíteni.
2011. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

GreenTea


Max 25 évesnek mondanálak a képek alapján:)

Először is neked egy jó étrend kell, és heti 3 súlyzós edzés. Milyen munkát végzel? Csak azért érdekel, hogy milyen lehetőségeid vannak napközben az evésre.

A csigolyacsúszással vigyázni kell, nem játék, ez kétoldali ívszakadás és csúszás is egyben! A gerincet terhelő gyakorlatokat egy az egyben ki kell hagyni!

Igazából ez nem probléma, mivel amikre szükséged lesz, azokat a gerinc tehercsökkentésével vagy mentesítésével is végezheted. A térddel szintén érdemes vigyázni, de az egy sokkal könnyebb dolog.


Az adataid jók, egyáltalán nem tűnsz elhízottnak, de majd a későbbi képek alapján többet lehet mondani.

2011. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!