Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 60 szem danaboltól várható...

Radar90 kérdése:

60 szem danaboltól várható valamilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés
Utána tribulus?
2011. ápr. 11. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondoltál?
2011. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

ha "eredeti" a cucc már ennyi is lelőheti a saját tesztód a csöcsösödés meg kiküszöbölhető lenne pld Provi-val...


de utána a Tribulus Testeris az sz@rt sem ér!!!

2011. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Igazság szerint sok ismerős tolja és nem lett tőle bajuk stb. Tudom hogy egy kúra 175-200 szem, de azt nem vállalnám be, mert vegyészetire járok és tisztában vagyok a szteroidok lebomlásáról stb. Csak a danabolról nem éppen tanultunk, illetve az összetevőiről, és ezért kérdeztem meg hogy tapasztaltabbak mit mondanak róla. Szóval télleg csak az építő jellegűeket várom! :D
2011. ápr. 11. 20:37
 14/20 anonim ***** válasza:

GreenTea


Építő jellegű: Ne használd, mert fogalmad sincs a koxolásról! Akik a környezetedben használják hülyék, ha magába tolják a szemes sz@rt! Meg kéne mindenkinek értenie, hogy 20ezerből nem lehet rendes kúrát csinálni!

2011. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

GreenTea-nagyon is igazad van...

egy rendes kúra még szemes takarmányból is minimum 50-ropi:)..az utókúra meg már előre megtervezett kéne hogy legyen!!

2011. ápr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom a faszba :D 4,4kg scitec jumbo ? vélemény ? :D
2011. ápr. 11. 20:47
 17/20 lóf4szJankó ***** válasza:
100%

Nem a 60 szem danabol vág oda ,hanem az hogy nem értesz hozza es nem tudod hogyan kell helyesen hasznalni es valoszinuleg csak osszevisza beszedned a tablettakat,semmit sem szednel mellete,utána.

/nem rosszbol vagy sertesbol irom ezeket/


A reszletekbe most nem mennek bele ,de egy igazan jo kuranal sok apro reszletre oda kell figyelni ,amit kevesen tudnak.


Sok hozzad hasonlo gyerekkel talalkozom ,a legtobbje meg alig edz fel-egy eve ,nem ert az edzeshez ,kajahoz se ,de mar koxolni akar vagy mar koxol is .Leggyakoribb a naposim önmagaban ,ami alapbol rossz ,mert egy jo kura tobb anyagbol all.

Az ilyeneknek teljesen felesleges a szteroid.


A kox azoknak valo ,akik mar evek ota edzenek,naturalba kihoztak magukbol a maximumot es lelassult a fejlodesuk.

Ebben az esetben ,ha valaki megfeleloen alkallmazza a szteroidokat ,akkor erheto el nagymérteku fejlodes minimalis mellek ill. karos hatassokal.


Szerintem hagyd a p*csaba a danabolt meg akarmilyen mas koxot legalabb meg 2 evig ,es kezdj el rendesn kajalni,kemenyen edzeni es szedjel tapkiegeket.

2011. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 TOMAtm ***** válasza:

nos barátom mivel látom tényleg nem igazán értesz a dologhoz egy kis információ a szteroidokról.

1:már az első néhány tabletta után teljesen le fog állni a tesztoszteron termelésed.mivel a hipotalamuszban termelődik az az anyag ami utasítja a heréid hogy termeljenek tesztót ha kevés van a vérben(de mivel neked lesz bőven,ezért nem utasítanak) ezért a hipotalamusz ezen része is 'ki lesz kapcsolva'.

ha végetért a kúrád ott állsz majd lógó p*ccsel mivel nem indul újra a termelés csak úgy hanem szépen lassan(2-6 hónap)(ezért nincs értelme kis adagnak vagy hogy magában szedd).a tribulus a saját termelésed fokozza ami 0* akármennyi = 0 kb.

a másik probléma az aromatizálódás.vagyis a teztó és az ösztrogén(női hormon) aránya viszonylag állandó.tehát ha magasabb a tesztó több lesz az ösztrogén(hízás,csöcsösödés stb).a kúrád vége után a tesztó eltűnik,de az ösztrogén megmarad szépen(a tesztó felelne az izomtömeged fentmaradásáért)vagyis szépen elkezdesz hízni.mint a malac.az izmaid meg eltűnnek szépen(elég hamar).erre kéne a HCG injekció.az ösztrogénre meg a nolvadex.a libidódra meg advanced PCT(meg a hcg).

szóval(én még sosem kokszoltam,csak gondolkodtam rajta,de akkor is előbb utánaolvastam),ha nem értesz hozzá neki se kezdj -ezt tanácsolom-

ja és még valami,mivel szemes kúra ezért jobb ha tudod hogy a danabol a legkárosabb koksz a májadra nézve,mivel ott lebomlik a nagyrésze,ezáltal csinos kis lyukacskák égnek a májadba.alkoholt még véletlenül se igyál mert kb 2 felestől kórházba kerülhetsz(mivel azt nem tudja már lebontani).erre meg legalon -t(140mg *2) kéne szedni.

2011. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

szerintem inkább Volumass 35 nekem annó jobban bevált;)

a Jumbo szerintem egy cukros sz@r:) de kinek mi jön be...

2011. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
baz*meg vegyész leszel és ennyi eszed? gondolod, hogy eredeti cuccot kapsz? lesz benne bőven metiltesztoszteron az biztos! főleg 60 szem dana? minek? akkor már tolnál valamilyen tesztoszteront intramaszkulárisan -rem. jól írtam- annak már lenne értelme. de amúgy is, nem vagy már kicsi...
2011. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!