Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Creatine Monohydrate - Scitec...

Creatine Monohydrate - Scitec Nutrition, vagy Creatine Monohydrate - Biotech? Melyik a jobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Tömegnövelés céljából szeretném Volumass 35 mellé alkalmazni! Összeállitottam egy étrendet is: amiben hal, csirkemell, rizs minden szerepel kiszámolva az adagokat napi 5-6 étkezés! A Biotech olcsóbb, de azért kikérem a véleményeteket... köszönöm! 180 cm vagyok és 75-76 kg! Voltam már több is, de sajnos abba kellett hagynom egy időre az edzést és nemrég kezdtem újra!
2011. ápr. 12. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a Biotech olcsóbb, akkor biotech... A termék neve kreatin monohidrát, mindkét esetben, akkor hogy lehetne az egyik szarabb, mint a másik?

Ez olyan, mint a melyik dextrózt vegyem... Alap, amelyik olcsóbb...

2011. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biotech
2011. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézd meg melyiknél van a több pozitív vélemény a shop.builderen
2011. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TOMAtm ***** válasza:
a bioteches szarabbul oldódik szerintem kicsit,előre be kell keverni akkor nincs gond.jóval olcsóbb mint a scitec-es és a monohidrát az monohidrát,nincs mellette semmi transzport szóval elvileg ugyanaz.használtam már mindkettőt,nincs különbség.
2011. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat! Szerintetek ez jobban megérné, mint pl. egy Crea Bomb! tudom, hogy ez egy komplexebb termék több creatine formulával, de mondjuk árba ez sem olyan drága 7120.-Ft! Erről tudtok valamit mondani? Próbálta valaki? a Shop. builderen megoszlanak a vélemények, perste emberfüggő az egész! Valakinek bevállik valakinek pedig nem!
2011. ápr. 12. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
pár hétig próbáltam de nekem nem jött be... ha mindenképp pénzt akarsz költeni akkor sima monohidrát kúra szerint meg mellé hot blood (persze csak ha a többi alap dolog meg van).. a hot blood nekem nagyon jó volt edzésen! de a igazából izomépítésben nincs szerepe, csak az edzés jobb tőle
2011. ápr. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem is maradj csak a sima monohydrátnál, a crea-bomb szerintem fölösleges, nem értem miért jó, hogy mindenből tesznek bele egy kicsit... Akinek beválik a mono, az használja azt!

2011. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! :)
2011. ápr. 12. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!