Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fogyókúra rovatosok megőrültek?

A fogyókúra rovatosok megőrültek?

Figyelt kérdés
Eszméletlen,hogy mi megy ott...paprikakrémezés,rá fólia;szénhidrátnap;6 után nem kell enni;elég napi 1x enni jó sokat;ultrahangos zsírbontás...komolyan mondom legszívesebben gránátot dobálnék közéjük...olvasni nem hajlandóak,nem hogy gondolkodni,ha az ember ellátja őket jó tanácsokkal,akkor megsértődnek,és én vagyok a bunkó!Ez az!:D
2011. ápr. 12. 16:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Á elrontottam...kimaradtak a csodabogyók meg csodakrémek...
2011. ápr. 12. 16:25
 2/15 kolo válasza:
100%
Nem örültek meg! Sőt ezek mind hatásos tippek. Ez magától értetődik, hiszen nézz rá az emberekre. Mi sem bizonyítja jobban az ilyen "kúrák" hatásosságát, mint az, hogy mennyi szép, egészséges, nem elhízott ember van az utcán... [szemforgatós szmájli]
2011. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
XD
2011. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 kolo válasza:
Amúgy hozzátenném, hogy nem csak ott lehet olvasni ultra nagy baromságokat... A sport rovat is tele van fogyatékosokkal. Tele van szakanyaggal a net, simán utána lehetne olvasni, de nem. Minta fájna használni azt a k* guglit. Persze, ilyenkor jön a "nincs nekem időm végignézni többezer linket" duma. Csak éppen, ha elolvasna akár egy normális, hiteles forrásból származó cikket, akkor nem születnének ilyen 90 napos okádékok, meg kaposztadiéták, meg mittudoménmicsodák...
2011. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogyókúrában levő emberek 80%-a elhízott, sikertelen, párkapcsolat nélküli feminista nő, akik irigyek azokra, akik jól néznek ki, ők maguk meg siránkoznak, közben pedig lusták mozogni. Ez egy másik állatfaj lehet.
2011. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bármit kipróbálnak, csak mozogni ne kelljen!

Minden hülyeséget elhisznek, csak egyszer se kelljen megemelni a hatalmas valagukat!


Komolyan én is piacra dobok már valami kamu fogyasztószert, mert ezek amilyen hülyék, mindent elhisznek.

2011. ápr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Maximálisan egyetértek minden válaszolóval.:D

Komolyan mondom,úgy sajnálom őket,de a szép szó már rég nem segít(persze mindig azzal kezdem)...az előbb is kénytelen voltam "leordítani" egy-két fejet,szembesítettem őket az igazsággal,erre megkaptam,hogy öntelt bunkó pszichopata vagyok.:D

2011. ápr. 12. 16:43
 8/15 Gyakor ***** válasza:

Azok megőrültek :)

Én próbálok néha helyreigazítani pár elvetemültet, de áhh... szélmalomharc :D

Mondjuk igaz, ebben a témában is akad 1-2 kirívó eset, de ez azért más... Ott ( a f.kúró rovatban) úgy vannak az emberek, hogy "na énmost szültem egy "diétát", veregessétek meg a vállam, hogy jó, de ne merjétek kritizálni, mertez qvaélet hogy jó (mer kiskegyedbe' bennevótt)".. Múltkor egy magát dietetikusnak mondó személy tanácsolta, hogy 6 után gyümölcsöt egyen a delikvens, meg a túró legyen elfelejtve.

Ebben a rovatban inkább tanácsokat kérnek és (sz.tem) meg is fogadják.

2011. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Gyakor ***** válasza:
Jah "f. kúra rovat" akart lenni , boccs tényleg véletlenül írtam el :D
2011. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"Jah "f. kúra rovat" akart lenni"


Nem mindegy, hogy túró-kúra vagy kúrótúra! :)

2011. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!