Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most akkor, hogy van ez az egész?

Most akkor, hogy van ez az egész?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok 160 cm és 54 kiló. Heti 4x járok futni, jó idő esetén a szabadban (kb. fél óra kocogás, utána fél óra intenzív séta), rossz idő esetén ellipszis tréneren (általában fél óra alatt szoktam 7-es, 8-as fokozaton, 9 km-t "futni"). A pulzusom ilyenkor 130-140 között van.


Még szeretnék fogyni legalább 4-5 kilót, de legfőképp a zsírt akarom átalakítani izommá. Már annyi mindent olvastam a neten, hogy teljesen összezavarodtam.


Nem tudom, milyen lenne az ideális táplálkozás a mozgáshoz amivel tényleg látványos eredményt érhetek el. Nem tudom naponta mennyi szénhidrátra, fehérjére, stb lenne szükségem. Illetve a másik probléma, hogy nem tudom, hogyan - mivel vihetném be a megfelelő fehérje mennyiséget. Feltétlen szükséges minden egyes nap egy meghatározott mennyiség? Ha ezt nem tudom minden nap biztosítani a húsokkal, hallal, túróval, sajttal, tojással stb stb akkor mivel vigyem be?


A másik, hogy a futást és a bicajozást szoktam váltogatni, a hangulatomtól függően. Ennyi mozgás elég, vagy még ezen is változtatnom kell?


Bocsi ha kicsit zavaros de nem vagyok otthon a témában. Előre is köszönöm ha valaki válaszol nekem.


2011. ápr. 12. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Zsírt nem lehet izommá alakítani. A megfelelő tápanyag bevitelt minden nap biztosítani kell. Mivel ez nálad nem túl magas, biztos vagyok benne, hogy be tudod vinni kajából is, esetleg edzés utánra egy tejsavó protein jól jöhet.
2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


A zsír nem fog izommá alakulni. Gondolom arra gondoltál, hogy a tömeged megtartanád, csak izomból.


A kajálásról:

Mindenek előtt ezt olvasd el: [link]

Plusz fehérje bevitelre egyébként ott vannak a protein porok.


Aerob edzés: Ez a másik fontos része a testzsír csökkentésnek!

2011. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TOMAtm ***** válasza:
napi 2szeri legalább 20 perces szexet ajánlok még plusszba.amúgy hallgass az előttem szólókra és hanyagold a pékárukat ha fogyni akarsz(igazából mindenféle tésztát krumplit és hüvelyest).sok zöldség,ha lehet nyersen és párolva(brokkoli és jégsaláta esténként nagyon fini)
2011. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2011. ápr. 13. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!