Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan védjem meg magam?

Hogyan védjem meg magam?

Figyelt kérdés

Nos,én egy 14 éves 8.aas fiú vagyok.

'65cm és 50 kg.

Elég gyenge vagyok vagyis szerintem az vagyok lenne mit javítani a fizikumomon.

Igazából az iskolában nem vagyok olyan mint egy gyenge fizikumú gyerek próbálom ezt leplezni(persze nem verek gyengébb gyerekeket,csak nem vagyok visszahúzódó,DE kötekedő sem!!)Szóval én jártam 2hónapot boxolni,de nem folytathatom orvosi okok miatt..Nos,én nem teljesen vagyis 100%osan nem vagyok abban biztos hogy megtudnám magam védeni főleg egy nálam erősebb (bár ha csak simán erősebb akkor kimernék vele állni)gyerekkel,de ha tudom hogy tud verekedni akkor nem mernék nek "visszaállni"

SZó ami szó ma mentem a buszemgállóba 3 osztálytársammal(2 elég erős főleg az egyik agyon kivan gyurva,a másik emg tud verekedni)és már iskola sarkában nem akart elengedni egy c*gány gyerek(ismerem)...

Ottvolt a haverjais(őtis ismerem 7.esek,de mind a 2 már középiskolás lenne)És átmentünk a zebrán erre oda jön hozzám az a másik gyerek legyen a neve fehérbőrű.

Oda jött és a vállamba beleküldött egy izmosat én megkérdeztem h miért üt meg..utána meg 2x-3x az arcomat ütötte meg elég erősen de nem fájt utána csak aban a pillanatban..(az osztálytársaim csak nézték..)elkezdtem sirni (mert ideges lettem,mindig elkap a sírás ha ideges leszek)és mondta hogy csicska vagyok meg ilyenek.

Erre én mondtam neki hogy miért veri a gyengébbeket..Na és utána meg elment emrt ő nem arra jött mint mi..

Szóval ellene nemtudom nemvolt elég önbizalmam hogy emgüssem..Lehet hogy kifeküdt volna de lehet hogy megse érezte volna és szét vert volna..(az osztálytásaim előt..mert ugye biztos hagyták volna)...

Szóval ennyi volt,és ez idegesít..Azt még leírom hogy ezmiatt még nem félek tőle.


Köszönöm annak aki nem csinál viccet ebből,és elolvasta!Köszönöm!


2011. ápr. 18. 19:04
1 2 3 4 5 6
 1/56 TOMAtm ***** válasza:
vegyél egy gáz-sprét.vagy 3000 ért veresd el őket egy cigánnyal.aki gyúr :)
2011. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

Álljál már ki magadért ba.zdmeg!!! Az lehet hogy megvertek volna ha visszaütsz, de így egy kis csirának fognak nézni, aki nem mer vissza ütni nekik. agyonvertem volna ha nekem odajön verni magát. Nekem mindig elborul az agyam ilyenkor, nem számít h mekkora megyek neki és kész... nem is kötözködnek velem... osztálytársaid meg szégyeljék el magukat amiért nem segítettek neked.

ja és sztem ezt te is tudod, de azt hitték h azért sírsz mert megvertek.

2011. ápr. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

igazad van amugy mondtam neki h nemazért sirok..

De egyzserűen nem borul el az agyam (sajnos)hogy ugy kitörnék magambol h agyon verjem(sztem ez meglehet velem mert idegbeteg vagyok néha)de soha nem borul el az agyam..

2011. ápr. 18. 19:17
 4/56 A kérdező kommentje:
amugy majd én gáz spray-t fogok előkapirgálni és akkor addigra meg agyonver xd hát azért valami hatásosabb kell.amugy elakarok kezdeni egy kis izmot felszedni nemtudom foglalkoznak-e gyerekekekkel ilyen személyi edzők..utána meg valami küzdősportra vagy hasnlóra elmenni.a boxot is azért nem szerettem emrt ha orrba csaptak volna kesztyűzéskor elsirtam volna magam mert ideges lettem volna,és nemtudtam volna visszafogni a sírást..:/
2011. ápr. 18. 19:19
 5/56 anonim ***** válasza:

Kicsit gyerekes ez a dolog,nem éri meg leállni ilyenekkel:)

Hagyd ott és menj el.És az osztálytársaid is elég jó barátok/haverok lehetnek neked ha ezt így végig néznék,ahogy téged vernek:D Ha hiszel magadban akkor visszatudsz nekik vágni,de legyél te az okosabb és ne alacsonyodj le az ő szintjére:p

2011. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:
nemtudom te fiu vagy-e vagy lány,de azért elég durva volt engem még nem alázott meg így senki és én ezt nehezen viselem el..
2011. ápr. 18. 19:24
 7/56 anonim ***** válasza:
Sokkoló, gázspray, el se indulj nélkülük. Tartsd a kezed a zsebedben a cuccon, és nem lesz ideje megütni se. Beletolod a nyakába a sokkolót, 10 percig fekszik. Addig telifújhatod a mocskos pofáját könnygázzal. Nehogy már a cigányok uralkodjanak.
2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

aki a nagyobb dolgot csinálta nem volt cigány!

a másik nem bántott..vagyis már nem emléxem rá.

2011. ápr. 18. 19:40
 9/56 Neji ***** válasza:
Én 8évesen majdnem ugyanúgy jártam mint te...beiratkoztam wing tsunozni...azóta is azt tanulomˇˇ:D szerintem próbáld ki.most 8. os vagy de mikor már 9. év végén leszel akkor már elég jol tudod alkalmazni.Persze nem heti 2 edzésre gondolok...
2011. ápr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:

1. küzdősportolj (sírsz box edzésen, kit érdekel szerinted?? fiatal vagy még. sírhatsz)

2. miért nem tanulsz harcművészetet? félsz hogy megölöd azt akit nem bírsz? ne félj, vissza tudnád te fogni magad.

3. tényleg, miért nem tanulsz harcművészetet? :D

4. merre laksz, lehet segíthetek, vagy ismerek olyat aki. khmm.. segíthet.

2011. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!