Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ELFELEJTETTEM a csirkét! Túró...

ELFELEJTETTEM a csirkét! Túró jó lesz holnapra?

Figyelt kérdés
Basszus, elfelejtettem a csirkét, csak rizst vettem. Gyúrás után vagyok, és arra gondoltam, hogy holnap túróból meg zabpehelyből viszem be a kellő mennyiséget. Van valami hátránya? (Azon kívül, hogy relatíve sok zsír van benne.)
2011. ápr. 18. 22:06
 1/7 Offthewall ***** válasza:
Szerintem csak a több zsír :D Dehát holnap is lesz nyitva bolt ;) Sok sikert go hard, or go home. Ilyen esetekre amúgy van "komplett étkezés helyettesítő " cucc, Scitec nézz utána.
2011. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 clint ***** válasza:
100%
amennyiben nem testépítő fizikummal rendelkezel, szó szerint hülyeség ilyen szigorunak lenni.
2011. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 clint ***** válasza:
100%
amennyiben nem testépítő fizikummal rendelkezel, szó szerint hülyeség ilyen szigorunak lenni, nem lesz semmi.
2011. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TOMAtm ***** válasza:
neked ez a legnagyobb gondod???megint drágul a benzin te meg a fehérjebeviteleden aggódsz?amúgy nincs aminokapszulád?nálam mindíg,minden körülmények között van egy dobozzal.a kocsimba.ami benzinnel megy.ami megint drágul.
2011. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Eddig ha valamit csináltam az életben, azt mindig rendesen csináltam, és ez eddig mindig meghálálta magát. Clint + első válaszoló: köszi, holnap túrós zabpehely lesz a zaba. :)


Benzines gyerek:

Pedofilok ülnek az Európa Parlamentben, naponta ártatlan öregeket csonkítanak meg Magyarországon, szabadlábon van az utóbbi 100 év legnagyobb csalója, és a benzin árával foglalkozol???

Na, hát kb. ennyire volt ide való a benzin téma. ;D

Az amino kapszula nem is rossz ötlet! :D

2011. ápr. 18. 22:55
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


De az amino kapszula hülyeség. Fölösleges pénzkidobás. Ha diétázó testépítő vagy, akkor érdemes glutamint, BCAA-t használni, de a kapszulának akkor sincs értelme.

A csirkét meg holnap is meg tudod venni!

2011. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 clint ***** válasza:
egyetértek... ha van nálad amino kapszula tomatm akkor kb a doboz felét kéne befalnod, hogy elég legyen.
2011. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!