Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik, hogy a húzóckodástól...

Létezik, hogy a húzóckodástól ilyen hamar egész széles vállam lett? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Régebben naponta 100at húzóckodtam és akkor egész jó formám volt,de ennek már egy éve.

Most két hete újrakezdtem tök vékonyan,napi 50-100 között csinálok és két hét után tökre észrevehetően látom tükörbe,hogy szélesedtem


2011. ápr. 18. 23:14
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:
Lehet hogy az agyad folyt le a vállad helyére és ezért nem tudsz helyesen írni. Amúgy meg sima húzódzkodástól nem lesz testépítő vállad, amit ők 4-5 év kemény edzéssel érnek el. De lehet, hogy neked 2 hét alatt sikerült. KÉRLEK áruld el a titkodat!
2011. ápr. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző válasz adónak üzenem, vagyis az elsőnek...hogy nem azt írta a kérdező,hogy testépítő vállai lettek hanem hogy szélesedett a válla.És igen van ilyen, attól szélesedni lehet elég keményen,minél szélesebben fogod annál jobb... de ha te 50-100 között meg bírsz csinálni..akkor és megrágom a kalapomat
2011. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


A széles váll genetika, nem változik edzés hatására. 2 hét után meg nem nő akkora vállad, hogy szélesebbnek tűnjön!

2011. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
baromság, én általában csak alapozáskor súlyzózom, egy évben 3 hónapot, de a múltkor elmentem 3x kondiba, mert fájt a derekam, és a doki nem engedett bírkózni. 3 edzés után annyira bedurrantam, hogy majd szétszakadt rajtam az ing.
2011. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Utolsó válaszoló, gondolom nem nekem írtad hogy baromság:)

2011. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 TOMAtm ***** válasza:
nem hiszem hogy lenne összefüggés,inkább az h az edzés miatt többet ettél.bár ha 100at bírsz húzódzkodni akkor kb 50 kiló lehetsz.
2011. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!