Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek nekiálljak a...

Szerintetek nekiálljak a futásnak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
164cm, 48kg, lány vagyok. Szeretek sportolni, bár nem sportolok rendszeresen, de pont ezt szeretném megváltoztatni. szívesen eljárnék naponta, vagy kétnaponta futni(nem sokat..mondjuk úgy 15-20 percet kezdésként), de félek attól, hogy mivel vékony testalkatú vagyok(pl..kicsi mellek)..esetleg még inkább vékonyodnék. Amúgy én olyan vagyok, hogy "bármennyit ehetek, nem hízok"..és ez tényleg így van, nem vagyok válogatós, eszek rendesen, szeretek is nagyon, és nem jön rám semmi plusz, ami mondjuk nem ártana, de hát ez van, nem tudok mit csinálni..végül is elfogadom/elfogadtam magamat. szóval a futástól való félelmem az konkrétan azon alapul, hogy ettől én csak formásodnék, vagy fogynék-e..és hát igen, féltem az amúgy is kicsi melleimet, nehogy eltűnjenek nekem.:DD Ez lehetséges?
2011. okt. 5. 17:59
 1/6 A kérdező kommentje:
ja, és 18 éves vagyok, ha ez számít...:)
2011. okt. 5. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Kocoghatsz persze,de ha formát akarsz,akkor a konditerem hasznosabb lenne.

És a konditeremben nem az elliptikus meg lépcsőző gépekre gondolok,hanem a rendes súlyzós edzésre.

Én nem,nem leszel kigyúrt állat tőle,csak a mostaninál formásabb és szebb csaj.

Ez a bármennyit ehetek,meg téveszme.

Azért nem hízol,mert nem léped túl a testsúly tartásához illő kalóriamennyiséget.

2011. okt. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A sport nem fogyasztani fog hanem izmosítani nagy valószínűséggel, így bármit is sportolsz, formásabb leszel és valószínűleg egy pár kilóval több is.
2011. okt. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)) és az számít, ha nem a konditermet választanám, hogy reggel vagy este mennék kocogni/futni?
2011. okt. 5. 18:29
 5/6 manor ***** válasza:

Szerintem valamilyen ugrabugra aerobikot vagy hasonlót kezdj el. Vagy állj neki tornázni otthon. Rengeteg fitness videót találsz a youtube-on, onnan elleshetsz gyakorlatokat.

Ha rendesen eszel, akkor nem fogsz fogyni.

2011. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi.:)
2011. okt. 6. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!