Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitöl hizhatnák talán tömegnöv...

Mitöl hizhatnák talán tömegnövelötöl? A többi lent.

Figyelt kérdés
19 éves 156cm magas és 42kg tömegü lány vagyok és szeretnék hizni ez lenne a célom!kiegésziteném az étrendemet egy tömegnövelövel mi a vélemény?étvágyam van remekül csak fél év alatt 3 kg tudtam felszedni szeretnék még többet a FÖ KÉRDÉSEM INKÁBB AZ LENNE ,HOGY SIKERÜLHET VAGY HOGY SZEHETNÉM-E CSAJ LÉTEMRE? :)
2011. ápr. 19. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ZABÁLJ!

Amúgy mi bajod lehetne tőle? Ez koncentrált kaja.

2011. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Perszehogy!

Napi fél kila csibe/pulyka/hal/akármi hús + fél kila rizs, reggel és edzés után tömegnövelő, és nem fog elmaradni a +tömeg.

2011. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meg még zabpelyhes fehérje is mehet, jó sok. Neked nem fog megártani. meg multivitamin.
2011. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a jo tanácsokat ! és ha nem edzenék csak szednék tömegnövelöt példa Jumbo-t? szoval edzés nélkül mert nekem csak kilok kellenének. igy mi ba véleményed?
2011. ápr. 19. 19:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Úgy is fog jönni a tömeg, de szerintem te se gondolod komolyan, hogy csak zsírt akarsz felszedni... Irány a terem. Kezdésnek 2-3 teljes testes kondícionáló edzés fasza lenne, és akkor a táp amit beviszel nem zsírba menne, hanem izomba is. Persze edzés nélkül is jönne kiló, de az ZSíR lenne.
2011. ápr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Gondold el, hova jönne először a massza. Seggre, csípőre. Ha nincs a zsír alatt elég izom az a narancsbőr. Semmi se feszíti ki a zsírt meg bőrt és az nem a legszebb.
2011. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen tudom igazad van edzeni is kéne. De tudnod kéne még egy dolgot 156cm magasághoz az a 42kg nagyon vékony ám elöször örülnék neki ha hiznák
2011. ápr. 19. 19:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Te döntesz, nem tudok helyetted.
2011. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ne bohóckodj már! Ha van rendes étrended és kiegészítőd, akkor eddzél rendesen! A zsír mindenképp jönni fog, de mint leírták, nem fog előnyödre válni! Tehát ne aggódj a súlyod miatt, nyugodtan edzhetsz!

2011. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
na jo és milyen tömegnövelöt ajénlotok ?
2011. ápr. 19. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!