Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki, aki ért hozzá nem...

Valaki, aki ért hozzá nem mondana nekem egy edzéstervet, mell illetve has izom növelésére, amit itthon is tudnék csinálni? Pl. Hogy miből mennyit hanyas szériákban stb.

Figyelt kérdés
Testalkatom nagyon vékony, egy deka zsír nincs rajtam...régen jártam kondiba de az már lement rólam.. és nyárra szeretném magam kicsit rendbe hozni.. válaszotokat előre is köszönöm!
2011. ápr. 21. 12:13
 1/3 noname86 ***** válasza:

[link]

+étrend!

csodát ne várj,de sok sikert

2011. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
comb? hát? váll? tricepsz? bicepsz? vádli? trapézizom?... ezekkel mi lesz? egyébként ha egy deka zsír sem lenne rajtad akkor már halott lennél! Rendes edzés + jó étrend ezek nélkül ne várj semmit, de nyárig még ezekkel sem érsz el sokat. alapismereteket olvasd el: [link]
2011. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legjobb : www.bodyrock.tv
2011. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!