Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tornázzam le a fenekem?

Hogy tornázzam le a fenekem?

Figyelt kérdés
Eddig az volt a bajom hogy úgy láttam hogy nagy a hasam. De ma a tükör elött azt vettem észre hogy a fenekem "aránytalanúl" nagy. És hogy emiat a pólók nem előre hanem hátra felé vannak kilengve és ezért olyan mintha széles (kövér) lennék. Mondjuk van is rajtam felesleg. Úgyhogy kérlek titeket hogy adjatok valami választ. Előre is köszönöm
2009. márc. 4. 19:39
 1/4 anonim válasza:
44%
Szerintem fussál sokat mert az megy fenékre combra csípőre és még fitt is leszel tőle vagy ha nem szeretsz annyira akkor még talán futógép de a rendes futás a legjobb...(lépcsőzés is lehet)
2009. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
92%
Szerintem szép a nagy fenék :)
2009. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Konditerem, az aerób edzés fogyaszt.
2009. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Az első lépés, hogy rájöjj, hogy miért híztál el. És sajnos ez csak úgy fog menni ha leértékeled magad amilyen mélyre csak tudod és ha ez megvan az igazságot keresd még mélyebben. Ezek után már lesz lelkierőd fogyni. Az önutálat a legjobb ahhoz,h erőt adjon és felfedd a hibáidat ami ide vezetett. Ha elkezded szeretni magadat meg elfogadni akkor mi adna erőt a változáshoz?
2009. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!