Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet a hasizmot látványo...

Hogy lehet a hasizmot látványosan erősíteni úgy, hogy nem járok konditerembe? Hogy végezzem a felüléseket és mennyit?

Figyelt kérdés
172 cm 56 kg átlagos testalkatú srác vagyok.
2011. ápr. 24. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"látványosan erősíteni" Ez mit jelent? Erős legyen, vagy látványos? Az elsőhöz kell hasazni orrvérzésig, a másikhoz meg diéta szükséges... A 172 centihez az 56kg meg nem átlagos, hanem kurv@ vékony. Ezek női arányok!!!
2011. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A felüléshez, haspréshez nem kell konditerem! Egyébként meg jogos a kereső!

2011. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
172 cm és 55 kg voltam amíg edzettem de ígyis nagyon vékony voltam és "alultápláltnak" számítottam. Most fél éve nem edzek 52 kb vagyok (kevesebb izom). De tegyük hozzá lány vagyok.
2011. ápr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jogos a kereső valóban. Elnézést.
2011. ápr. 24. 23:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Inkább legyen látványos. Ugyanis most úgy néz ki a dolog, hogy egy kis úszogumi van. Amúgy hiába eszem sokat, attól nem leszek kövérebb.
2011. ápr. 24. 23:34
 7/8 anonim ***** válasza:

56 kilóból ha még fogysz, az igazán látványos lesz... látványosan alultáplált...

Az meg egy ökörség, hogy hiába eszel sokat. Nem eszel sokat, csak te úgy gondolod, hogy sok. Nem eszel elégszer, nem eszel olyan dolgokat, amiket kéne. Majd 80 kilósan legyél szálkás, addig tömeget kéne felszedni inkább. Persze ha a tokyo hotel, meg az SP az etalon, akkor nem szóltam!

2011. ápr. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyni szeretnék, hanem erősödni. Amúgy rohadtul nem etalon nekem az SP és fajtái.
2011. ápr. 25. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!