Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Leírná nekem valaki a TippMix-...

Leírná nekem valaki a TippMix-ezést nagyvonalakban?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy most fogok először Tippmixezni. Mit kell csinálni akkor? Milyen variációk vannak a "fogadásnál"? Hogy kell fizetni? Csak azért kérdem, mert nem akarok beégni. Köszi :-) 14/F
2011. ápr. 26. 18:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
illetve arra is kíváncsi lennék, hogy ha több meccsre fogadtam, akkor hogyan tudom kiszámolni a várható összeget? Kösz
2011. ápr. 26. 18:25
 2/13 Neji ***** válasza:
Te vagy azaz idióta aki állandóan a tippmixről kérdezget?mert ha igen akkor ez már vagy a 20. kérdésed -.-"
2011. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ez egyzserű, csak egy toll kell hozzá, aztán ráteszed a péniszed a papírra körberajzolod, majd odaadod és kész így ;)
2011. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
már megbocsáss, de nem! Nemrég regisztráltam és ez az első kérdésem a TippMixben. Meg se kérdeztem volna, ha nem gondolom most azt, hogy én is kipróbálom mostmár....
2011. ápr. 26. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá, de a húgom azt mondja, hogy minél több eredményt kell eltalálni, annál többet nyersz.
2011. ápr. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Ez egyzserű, csak egy toll kell hozzá, aztán ráteszed a péniszed a papírra körberajzolod, majd odaadod és kész így ;)"

Kösz :-D


"Én nem értek hozzá, de a húgom azt mondja, hogy minél több eredményt kell eltalálni, annál többet nyersz."

Igen ezt én is hallottam/tudom. Csakhogy mégis mit és hogyan? Amúgy kösz a választ :-)

2011. ápr. 26. 18:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Kiskorú vagy,nem játszhatsz.
2011. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
már hogy ne játszhatnék! Sokan játszanak a barátaim körül és lehet, hogy szabály szerint 18 év az alsó korhatár, de nagyjából mindenki tojik rá. Te esetedben nem köszönöm a választ
2011. ápr. 26. 18:50
 9/13 anonim ***** válasza:
Úgy,hogy 18 év alattiakat nem szolgálnak ki a lottózóban,és ahol egy kicsit is adnak a törvényre,onnan elhajtanak.
2011. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én biztos vagyok benne, hogy a fogadóhelyek 90 %-án 17 éven aluliak is Tippmixeznek. De nem akarnál arra válaszolni, amit kérdeztem?
2011. ápr. 26. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!