Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni golfozni...

Szeretnék elkezdeni golfozni tanulni, ha elvégzek egy tanfolyamot és a vizsgát egy bizonyos pályán, onnantól bárhova mehetek játszani?

Figyelt kérdés
tudom ez sok idő, láttam egy tanfolyamot dunakilitin 4x3 óra kb 60ezer, nem emlékszem meg a vizsga 9000, de ez egy 9 lyuku pálya, számít ez ha mondjuk egy 18-as ra akarok bemenni? és ha nem akarok egy golf klubb tagja lenni akkor ha megvan a vizsgám/engedélyem amivel már játszhatok egyedül, akkor ott van belépődíj ha nem vagyok klubbtag
2011. ápr. 28. 17:50
 1/1 Kurbi20 válasza:
azzal átvágnak! én a balatonnál egy visz. drága helyen havi 5000,-ÉRT heti 2x2órát golfozok! emellet a pályavizsga felesleg sehol nem kérik sehol! még versenyen se!
2012. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!