Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan erjem el, hogy szep,...

Hogyan erjem el, hogy szep, nagyobb es feszesebb fenekem legyen? Mijen sport szukseges ehez? Vagy tornagyaakorlat?

Figyelt kérdés
edzotermeket nem engedhhetek meg magamnak igy kizarolag itthon vagy a szabadban vegezheto tornagyakorlat erdekel.
2011. ápr. 29. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Biciklizz, fuss.

Gugolás, lépcsőzés


És pl néha csináld azt, hogy befeszíted a popsidat és ezt többször egymás után csináld meg. Jót tesz neki nagyon!

2011. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Ezek mellé még hozzádobnám a kitörést,attól lesz igazán kerek segged+egy jó fehérjében és chban gazdag étrend.

2011. ápr. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kitörésektől erek jöttek ki a lábamon(2 db az egyik pici a másik nagyobb)úgyhogy ha ilyenre hajlamos vagy akkor inkább végezz kitörések helyett valami mást.


A ch egyébként az mi ?

2011. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Genetika kérdése az eresedés.Amúgy meg azért jött ki,mert edzés közben tele van vérrel az adott izom.A ch meg...vajon mi is lehet? Szénhidrát?Kémiát tanulsz?

2011. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

bicikli!

meg tornagyakorlatok. én mikor elkezdtem így jobban mozogni, kazettára csináltam, hogy lássam jól csinálom-e a gyakorlatokat (pl béres alexandra, vagy http://www.youtube.com/watch?v=dnBhn7YSsnM)

2011. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A ch meg...vajon mi is lehet? Szénhidrát?Kémiát tanulsz?

"


Kösz azért,hogy leírtad.

Már több, mint 1 éve nincs kémiánk. És soha nem is szerettem. Szóval nem vagyok köteles minden egyes anyagrészt kívűlről fújni. Ami readásul soha nem is érdekelt. Gondoltam, hogy szénhidrát de nem voltam benne biztos. Viszont azt sosem értettem, hogy miért van az, ha megkérdezek valamit akkor úgy jön vissza rá válasz, hogy a másikat valamilyen szinten megsértsünk vele, vagy miért kell gúnyolodni rögtön. Lehet ,hogy ami neked alap az másnak nem. Lehet, hogy ami nekem alap lenne, azt meg te nem tudod és így te is kérdeznél.

2011. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!