Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Thai box, vagy Kick box?

Thai box, vagy Kick box?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb,hatásosabb,és miért ? :)
2011. ápr. 29. 21:30
 1/8 Neji ***** válasza:
szerintem kick mert keményebb az edzés de technikába meg sztem a thai.de döntsd el te neked melyik a jobb.Egyébként hülyeség összehasonlítani..van akinek ez van akinek az.
2011. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én kick boxoltam és nekem nagyon bejött, csak ajánlani tudom. a thai boxal kapcsolatban nincsenek személyes élményeim.
2011. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem pont fordítva van,mint ahogy az első írta.

A kb a technikásabb,mozgáskultúrában lazább és jobb a kéz technika oktatás.

A tb meg statikusabb,kevesebbet mozgó,mozgáskultúrában szegényesebb viszont a combos és a térd használat miatt keményebb.

Mind a kettő lehet hatásos,de szerintem az egyik legjobb a Francia boksz,ami szabályrendszerben a két stílus között helyezkedik el,plusz a cipő használat ki is bővíti a lehetőségeket.

2011. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
arra nincs lehetőségem az közelben :D
2011. ápr. 29. 21:52
 5/8 A kérdező kommentje:
-z
2011. ápr. 29. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

hmm hmm savate :)

elvileg mindkettő harcművészetből lett lebutítva. mindkettőben nagyon kemény edzéseket kéne tartani.. thai boxban él a könyök asszem, szóval ott lenne nagyobb technikai repertoár. de elvileg nincs értelme összehasonlítani, mert 2 különböző szabályrendszerről van szó. na most egy szabályrendszer lehet jobb vagy hatásosabb? :D

2011. ápr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Neji ***** válasza:
Annak aki azt írta,h fordítva írtam: Hát nem,nem fordítva írtam :) Aczél leírta a lényeget... Egyébkénk kérdező! Menj el mind2 edzésre és majd meglátod neked melyik a jobb.Hiába mondanám h pl a thai jobb ha nállunk a thai keményebb de nállad pl egy szar tanár van.
2011. ápr. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2011. ápr. 30. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!