Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez is hozhat látványos eredményt?

Ez is hozhat látványos eredményt?

Figyelt kérdés

Nagyon lefogytam betegség miatt,és mióta visszajött az étvágyam,szerencsére elég sokat eszem. Nem fogyasztok túl gyakran gyorséttermi ételeket (ez nagyjából havi 1-2 alkalmat jelent), se kólát, viszont tésztákat,péksüteményeket és csokit igen. Nagyon szeretnék felszedni pár kilót, nem kifejezetten izmos akarok lenni,de azt szeretném,ha az,amit megeszem,ne háj legyen,hanem "egészségesen" nézzek ki. (Máshogy sajna nem tudom körülírni.) Sajnos,mivel diák vagyok,anyagilag nem megoldható,hogy konditerembe járjak,de itthon van két kétkilós súlyzóm, és egy szobabringám. Ha minden nap csinálok gyakorlatokat a súlyzóval, és bringázom egy-másfél órát, annak lehet eredménye? A combomat,a fenekemet és a vádlimat szeretném főleg erősíteni.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. ápr. 30. 02:23
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 30. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hopp, az előző kommentet nem ide akartam. :DD

Amúgy ezekre a testrészekre kitöréseket, guggolásokat csinálj. Vádlira: [link]

Ehhez még kell egy jó étrend, és rendben lesz.

2011. ápr. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!