Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kunkli...

Mi a véleményetek a Kunkli Tivadar VS. Bob Sapp meccsről?

Figyelt kérdés
Tivadar győzött.
2011. máj. 2. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Bob Sapp csak hatalmas, de nincs állóképessége.

Akit nem tud kifektetni egy gyors, elsöprő rohammal, az általában ki szokta csinálni.

Ez a technikája, ha megfigyelted. Nekimegy, gyöngytyúk a taksonynak, és eltiporja. Tisztára, mint egy rinocérosz... :D

De ha két percnél tovább helyt kell állnia, akkor borítékolható, hogy feküdni fog. Amilyen nagy, olyan nagyot esik.


:)


K.T. jól csinálta, állta a sarat, visszament, és ledöntötte. Felveheti a "Rinocéroszvadász" nevet. :D

2011. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már előre tudtam, hogy ilyesmi lesz a végeredmény.

Kunkli Tivadar szép munkát végzett, jól felkészült, DE!

Bob Sappen látszot, hogy csak a pénz miatt jött. Pénteken, és szombaton is volt meccse, amikért sok pénzt kapott. Előző este, szombaton fél perc alatt legyőzték MMA szabályrendszerben, ami mentálisan nem tett jót neki. Aztán ott voltak a videóüzenetei is. Azokon is látszott, hogy inkább shownak tartja az egészet. Majd jött a meccs:

Sapp kidobta Kunklit a ringből, majd ellökte a bírót is. Ezt is csak a show kedvéért csinálta. Sapp célja nem a győzelem volt, hanem az, hogy minél több pénzt szedjen össze egy hét alatt.

Ettől függetlenül nagyon szép győzelem volt Kunklitól, hiszen 47 évesen, egy 10 évvel fiatalabb 25 centivel magasabb, majdnem 100 kilóval nehezebb, csupa izom ellenfelet nagy teljessítmény legyőzni még így is, hogy az allenfél nem vette komolyan. Szerintem ha fénykurukban találkoztak volna, akkor is ez lett volna a vége, esetleg a második menetben ütik ki Sappet.

Kb ez a véleményem.

2011. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és bocs a helyesírási hibákért, elgépeétem a szöveget!
2011. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"elgépeltem"

Ja, és Sapp 15 centivel magasabb!

2011. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!