Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak edzésen, hogy...

Mit csináljak edzésen, hogy ne legyen rosszabb?

Figyelt kérdés

Kick-boxra járok és a múltkori edzésen eltörtem kesztyűben a körmömet. Nem az a gond, hogy "jajj, mi lesz a műkörmömmel", hanem az, hogy ilyenkor a saját körömágyamat is hirtelen feltépi, ami nem kevés fájdalommal jár.

Akkor szerencsére edzés végefelé jártunk és ki tudtam váltani "kéz nélküli" erősítéssel, de tartok tőle, hogy ma esetleg rosszabb lesz és akár teljesen kitéphetem a körmömet egy ismételt rossz mozdulattal.

Lehet valahogy rögzíteni, hogy ne mozduljon szét? Mi az a ragtapasz, ami még a kesztyűben csöpögő izzadságtól se jön le?


2011. máj. 2. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vízálló ragtapasz, vagy rányomsz ilyen olcsó hosszú ragtapaszból egy jó hosszú csíkot az egész ujjadra, és simán jó lesz.
2011. máj. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szigetelőszalag, viccen kívül... (vagy max leukoplaszt)
2011. máj. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oké, a probléma megoldotta magát. Mosogatás közben beleakadtam valamibe és az letépte az egészet...

De köszönöm a tippeket, amilyen ügyes vagyok, még előfordulhat máskor is :)

2011. máj. 2. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!