Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Power Balance vagy EFX "mágiku...

Power Balance vagy EFX "mágikus" karkötő?

Figyelt kérdés
Melyik termék a jobb véleményetek vagy tapasztalatok alapján, kérlek írjátok meg nekem. Ugyanis minap volt egy rendezvény, amin kilehetett próbálni az EFX-et. Nagy megdöbbenésemre valóban van valami különleges ezekben a karkötőkben, azonban fogalmam sincs mi. Kerestem a hibát, kerestem a becsapást a karkötő tesztje közben... De semmit nem lehetett észre venni. Pedig higgyétek el, én sem hiszek az ilyesmiben, de ez most elgondolkoztatott. Vélemény? Valamint melyik a jobb, újabb, hatásosabb? ( Sportoláshoz használnám. )
2011. máj. 2. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem EFX van. Azt olvastam ez jobb mint a PB. De fogalmam sincs. Én is egy rendezvényen vettem, de meggondolnám ha megint ott lennék. Inkább fagyizd el...
2011. máj. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mágikus biciklim, amitől jobb a koordinációs készségem, nem fáj a derekam, és jobb a közérzetem is! Valami mágneses aluvázas, vagymi, de most sajnos költözés miatt el kell adnom!:( 129-ért vettem, most 55-ért oda kell adnom az első szerencsésnek! Érdekel?:)
2011. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát figyelj egy képet dobhatnál. Amúgy fogalmam sincs, hogy megéri-e őket megvenni. Szavatossága? Na meg mikor hordod?
2011. máj. 2. 22:36
 4/4 anonim válasza:
Ne vegyél semmilyen "mágikus" karkötőt. Tudod mire hatnak? a tudat alattidra, elhiteted magaddal hogy tényleg használ valamit(ami a leírásban van). Bemeséled magadnak hogy javít a dolgokon. A tudatalattidba dől ez az egész. Szerintem inkább önbizalomhiányosoknak van:P
2011. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!