Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy sbs forza...

Szeretnék venni egy sbs forza balance karkötőt. Kérem osszátok meg velem a tapasztalataitokat, akinek van ilyenje, tapasztalt változást. Érdemes megvennem? És ha igen hogyan tudom olcsón beszerezni, hamísítvány kizárva.

Figyelt kérdés
Írjon akinek van iylen karkötője!
2011. júl. 25. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én tudok egy jó tippet! Szíveden viseled a rászorulókat? Mert akkor add nekem azt a pénzt, amit amúgy elbasznál!
2011. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
már a gyártók is elismerik, hogy hamis. A pénzből vegyél egy kondibérletet, akkor garantáltan megkapod azokat a dolgokat, amit a karkötő ígér.
2011. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hamisítvány kizárva? Akkor ne vegyél ilyen baromságot, semmi értelme.
2011. júl. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Chrisstian_ ***** válasza:
Ha meg tudok olvasni en ugy latom tapasztalat alapjan kert velemenyt a kerdes iroja, nem legbol kapott feltetelezeseket meg humor nelkuli poenokat. En is pont a temaban guglizok es eddig egyetlen olyan dolgot sem olvastam, h nekem van, de xart sem er... Csak azok szidjak akik meg sosem probaltak, ez nekem mar jelent vmit. Ahogy lattam 2009 ota forgalmazzak, ennyi ido alatt csak kiderult volna, ha bovli. Na mind1 a puding probaja az eves, max ha nem valik be, elpasszolom vateran :D
2011. júl. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én abból a 7800 ból inkább veszek kaját, többet ér.
2011. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod Chrisstian! Eddig jókat hallottam ról. :)


És kondibérletem meg egyébként is van a karkötő csak azért kell hogy hatékonyabb legyen az edzés, kedves neve nincs válaszadó.

2011. júl. 26. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Felőlem arra b.szod el a pénzt, amire akarod, csak próbáltalak figyelmeztetni, hogy kamu.

És kedves Chrisstian_ , elárulom, hogy próbáltam már. Egyik haverom vett, és én is kölcsönkértem, mondhatom, hogy semmi olyat nem tapasztaltam amit a reklámokban állítanak.

A naivitásoddal párosuló agresszió egyszerre röhejes, és furcsa. Ez rád is vonatkozik kedves nevenincs kérdező.

2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már a gyártó is elismerte, hogy kamu ez a karkötő. Mégis hogyan lehetne azzal a kis sz@ros hologrommal befolyásolni a test energiamezejét? Egyetlen dologra jó a powerbalance: a készítők meggazdagodtak. Semmi többet nem ér.
2011. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!