Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez egy "kicsit" nem árt ennek...

Ez egy "kicsit" nem árt ennek a kisgyereknek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=41jUFOYIP5A&feature=related



kicsit túlzásnak gondolom ezt..


2011. máj. 2. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez valami eszméletlen gusztustalan :S
2011. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kicsit nekemis visszatetsző..Mintha az apjuk vagy kijük az őket akarná izmossá tenni mert ő nemlehetett az...

Nemértem ezt az egészet amugy..Mert szerintem ez már túlzás..

2011. máj. 2. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:

ennek se szolnak be az oviba...

amugy az egyik haverom is annyival bicepszezik=)) lol s 16

2011. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

hát igen de hát azért..

hány kg lehet kb? a súly.

2011. máj. 2. 17:25
 5/14 anonim ***** válasza:

Kicsit erős.Az én fiam 4 és fél éves de már ő is súlyzózgat.A kutya sem erőlteti, testépítő-edző vagyok és tőlem ezt látja, állandóan "lopkodja" az itthoni kis súlyokat.Igaz nem nagyon hagyom neki, mert még nagyon korai de egy kis súlyzózásból baj nem lehet, főleg ha figyelek rá.

Fene tudja miért de nem az apjára ütött:) 27/N

2011. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék mennyi erő lehet benne...nyomnék vele egy szkandert:) 24/F
2011. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a gyerek saját testsúllyal való edzéssel érte ezt el jóformán, ami egyáltalán nem egészségtelen. rakás videójában látszik a szertornász edzés. a súlyzózás szerintem is sok, de én megemelem a kalapom a kiscsávó előtt
2011. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szüleinek!Szerencsétlen gyerek oké,hogy terminátor lesz 18 éves korára,viszont marad kb:130cm,aztán majd szídhatja magát amikor nem fog tudni csajozni,mert a magasága miatt komplexusai lesznek...szegény:(
2011. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a súlyzós edzés, vagy csak a saját testsúllyal való edzés egyáltalán nem befolyásolja a magasságot... ezt csak valami nyomorék kitalálta!
2011. máj. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

tapasztalatból írtam,nemtom te honnan szeded az infóidat,de én ezt tanulom,úgyhogy tudom miről van szó!

Amúgy meg kapásból tudok mondani vagy 10 embert a környezetemben,akik 12 évesen már fekve nyomtak majdnem a saját testsúlyukkal és akkorák maradtak!Az izom fejlődését igenis befolyásolja,ha hiszed,ha nem ez van!

2011. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!