Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok! Lehetséges az,...

Lány vagyok! Lehetséges az, hogy 1 hónap alatt formálnni tudjak a combomon valamicskét is? Szalagavatón szoknya lesz rajtam, és szeretnék kicsit formálni magamon. Sajnos manapság híztam ezért feljött rám egy zsir réteg. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Diéta (!) és valamilyen lábedzés, de mivel Te gondolom nem akarsz ilyen Tom Platz lábakat, elég az aerob meg a cardio edzés. Meg pl.: combhajlító és a többi hasonló gépeket használhatod, persze nem nagy súllyal.
2011. nov. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, 1 hónap alatt tudsz fogyni 4 kilót zsírból.

Szálkásító étrend + heti 3 aerob edzés + heti 2-3 súlyzós edzés. és olvasd el ezeket: [link]

2011. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] ha nem ilyet akarsz :D ,akkor az is elég lesz amit az előző írt :)
2011. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
öö, azért annyira nem könnyű elérni egy ilyen lábat..... :D
2011. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ :D Olyan lábat télleg nem szeretnék :D Neki állok ezeknek ! Aztán remélem lesz szemmel látható eredménye is :)
2011. nov. 3. 15:49
 6/9 anonim ***** válasza:
helyes, sok sikert!
2011. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért,biztos szexi lennél ilyen combokkal:DD

Amúgyja,csináld amit az előzők írtak,de mindenképp legyen aerob és súlyzós edzés is,meg pontos,jó kaja.Az aerobnál próbálj olyat,ami azért lábra-fenékre koncentrál(szóval nem az úszásra gondolok(:),valamint súlyzónál is a láb legyen a kiemelt,de azért próbáld az egész tested leedzeni vmi kezdő programmal.

Ha ezekre figyelsz,biztosan lesz eredmény;)

2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 N0rbi04 ***** válasza:
Miért írtok hülyeségeket? Egy hónap alatt soha nem lesz ilyen lábad. Még egy év alatt se... Mehet nyugodtan guggolás nagyobb súllyal, esetleg ezek a "hajlítgató" gépek. De kifejezetten kettlebellt ajánlanám, mivel nem terheli annyira ízületeket. Futás mehet még mellé. A diéta meg: sok fehérje, kevés ch, kiegészítésnek esetleg l-carnitine.
2011. nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem írunk hülyeségeket.. még szép hogy nem lesz ilyen lába, főleg mivel lány. Ez szteroidok nélkül lehetetlen, azokkal meg 10-20 év.
2011. nov. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!