Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit futtok? (többi lent)

Mennyit futtok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Kilométerben számítva mennyit futtok egy alkalommal, hányszor álltok meg közben, illetve kezdőként mennyit tudtatok egyszerre futni?
2011. máj. 2. 20:28
 1/5 anonim válasza:
100%
5-10 kilométert ahogy az időm engedi,akkor állok meg ha hazaértem :D télen úgy kezdtem hogy 1 perc futás 1 perc séta,félóráig és ez teljesen lefárasztott..
2011. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Múlthéten ránkjött a kreténség és futottunk 15km-t. Nem álltunk meg közbe 1:15 perc alatt teljesítettük. Amúgy gondolom nem sportolóktól kérdezed , de ez nincs feltüntetve. Kezdőként 5km is jó dolog, megállás nélkül szépen lazán kocogva.
2011. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én 4 km-t szoktam 23-27 perc alatt általában. van amikor simán lefutom egybe, de van olyan is amikor vagy 2x meg kell állnom. főleg ha nem kajálok aznap rendesen akkor elég sz@rul teljesítek...de szépen lehet fejlődni hajrá!
2011. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát akkor ezek alapján elszégyenlem magam:S Tegnap volt az első napom, kicsivel több, mint 1km-t bírtam futni, de közben párszor meg is álltam:S:S

De idővel majd lesz jobb is!

2011. máj. 3. 17:20
 5/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ne szégyeld magad. Ha elkezdted, már jó vagy. Én februárban kezdtem futni, először 1 perc futás, 2 perc gyaloglás, és majd meghaltam az 1-1 percek végén. Most heti 3 futással 40 percet lazán tudok kocogni. Csak legyél kitartó, és annyit csinálj mindig, ami még éppen jólesik. Ne erőltess semmit, ami már nem esik jól, hogy legyen kedved legközelebb is elindulni.
2011. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!