Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit sportolsz? Menyit...

Mennyit sportolsz? Menyit futtok 1 alkalommal átlagban?

Figyelt kérdés
Nekem 8km megy, de tervezem nyújtani ezt, mivel ez csak a 2. alkalom volt, olyan igazi múlt nyár óta.
2011. jún. 16. 21:31
 1/7 anonim válasza:

harajuku


én nem is hosszra szoktam mérni, hanem időre! :DD minimum 1 óra, bár amit te csinálsz, az lehet másfajta futás! : )

2011. jún. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha maga a hosszútávfutás a célod, akkor nagyon kis lépésekben haladj előre, mondjuk fuss heti háromszor, és minden alkalommal heti egyetlen perccel többet, és hat-tíz hetente pihenj egy hetet!

Ha a kondíciód akarod fejleszteni, akkor a hosszútávfutás kevéssé jó választás, inkább valamilyen intervallumos kardióedzést, ballisztikus kettlebelles gyakorlatokat, esetleg pliometrikus tréninget kéne inkább végezned.

2011. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
60%-ban fogalmam sincs miről beszélsz, de az időre futást kéne kezdenem. 45perc alatt futottam le a 8km-t, viszonylag elég gyorsan, mert mentek el mögöttem az emberek. Lassabb futással talán tovább bírnám, de nem tudom. Azért majd csak elkezdem következő alkalommal időre.:)
2011. jún. 16. 22:20
 4/7 WBTBWB ***** válasza:
Változó, hogy mennyit futok egy edzés alkalmával, síkon 10-15 km, ha rövidebb az edzés, akkor kemény emelkedőket teszek bele, vagy fartlek pályán. Neked is azt kéne, ha fejlődni akarsz, hogy nem csak mindig a szokásos sík útvonalat futni, hanem beletenni kemény hegyiedzéseket, sprinteket, intervall edzéseket... persze kell a pihenőnap, és a fokozatosság is.
2011. jún. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony hegyi futások emelkedőknél nincs jobb! Mondom ezt szegediként , egyszer voltam egy hetes edzőtáborban a mátrában azóta is kb azon a szinten vagyok amit ott elértem. Sík terepen nehéz fejlődni.
2011. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. jún. 17. 13:10
 7/7 TOMAtm ***** válasza:
én nem futok,verjenek meg ha tudnak :P
2011. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!