Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy hétre hány edzés az ideális?

Egy hétre hány edzés az ideális?

Figyelt kérdés

a gyakorlatokat 4x8ba csinálom. edzéstervem a követelőző:


hát-tricepsz

váll-láb-alkar

mell-bicepsz


mindig egy napot pihenjek? 190cm vagyok és 82 kiló


azt is szokták mondani hogy kajálásra figyeljen az ember, ez alatt mit értetek? mert sajnos étrendet nemigazán tudnék tartani... jó most lehet mondani hogy anélkül értelme sincs, de sajnos nem tudom tartani. anyámékkal élek, 17éves vagyok, nemigazán tudok kialakítani egy saját étrendet, azért mégse fog külön főzni anyám a családnak, meg nekem. persze anyámnak ha szólok megpróbál olyanokat főzni, meg én is megpróbálok csak olyanokat enni, amikkel nem ártok, amiket érdemes. de ezek mégis milyen ételek? pár példát légyszi ha tudtok... :D


2011. máj. 3. 14:36
 1/3 anonim válasza:
Úgy tudom, a soványabb húsok, mint csirke az nagyon jó, mert sok a fehérje benne, emiatt vsz. a sovány tejtermékek is. Szénhidrátot is valahogy összetettekből kéne válogatni, nem feéhr kenyér, meg fehér, finomított cukor, édességek, péksütik, hanem teljes kiőrlésű cuccok, barna rizs, ilyesmik. De sok fehérje az jöhet:) Attól hízik az izom:D Ezzel is vigyázni kell, mert a túl sok megterheli a vesét állítólag, de remélem, azért vmennyire segítettem.
2011. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a !rendes! testépítés nem kislányok sportja, ha nem tudsz étrendet tartani akkor az a te bajod, de ezek után ne várj esetleg csak minimális fejlődést még tökéletes edzés mellett is, de amit te írtál az közel sem mondható tökéletesnek
2011. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. alkart nem kell külön edzeni

2. edzés után csirkerizs

kezdetnek ennyi legyen elég, inkább olvass szakirodalmat, mert van fenn 68952473245 fajta oldal amin van rendes étrend.

2011. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!