Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom formássá tenni a...

Hogyan tudom formássá tenni a fenekemet?

Figyelt kérdés
Serdülőkoromban elég kövér voltam, később megnyúltam, de a fenekem mérete elég nagy maradt. Gyakorlatilag a zsír felhalmozódott rajta. Szeretnék tőle megszabadulni, mert egyszerűen emiatt nem érzem magam jól a bőrömben. Mit tudok tenni a cél érdekében? 20 éves fiú voltam.
2011. máj. 3. 22:18
 1/8 anonim válasza:
Úgy tudnád formássá tenni a feneked ha jó pár parátod hátulról jól megtologatna!
2011. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Elsőkörben sportolnod kéne valamit.

2011. máj. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek: ha pár barátom megtologatna? szerintem ez az oldal nem az agyatlan poénjaid megosztását szolgálja...


Második kommentelőnek: igen, a sporton van a hangsúly. A kérdés, hogy milyen speciális gyakorlatokat kellene csinálni? Főleg olyanokhoz szól a kérdés, akik már követtek el ilyesfajta merényletet a hátsójukkal szemben.

2011. máj. 4. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
A futás nagyon jól leviszi a zsírt a fenekedről!Kezd kocogással,majd ha már bírod,akkor futással folytasd!Neked asszem 140-160-as pulzusszámon kéne futnod,az a zsírégető fázis(ez a futógépeken fel van tüntetve),a lényeg,hogy 60%-os edzést végezz,majd variálhatod a 80%-kal! Fenékformálás: térdelőtámassz(kutyapózban) és az egyik lábadat hajlítva,nyújtva emeled,pl:4X30 ismétlés lábaként.Kitörés 4X30 lábanként.Széles terpeszben gugolás 4X30,de nem kell egyben lenyomnod,csak szépen fokozatosan:):)
2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm az infókat! Végre egy szakavatott ember a témában! Ez a "kitörés" nagyon tetszik, lehet, hogy tényleg kitöröm majd a lábam. :P
2011. máj. 4. 21:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak ügyesen és sok sikert!:)
2011. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Azért leírom a biztonság kedvéért, hogy diéta is kellene a fogyáshoz.

2011. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, ez magától értetődő. Nekem eddig a diéta rész van meg, azt csinálom már egy hete. Semmi édesség (azért napi 1 fagyit megengedek magamnak), semmi gyorséttermi kaja, inni csak ásványvizet iszok (vagy zöldteát), és már ezzel jobban érzem magam a bőrömben. Most már "csak" a hasamat és a fenekemet kellene kiformálni.. szép munka lesz, az biztos.. de megéri.
2011. máj. 5. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!