Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnám...

Milyen gyakorlatokkal tudnám formálni a hasam?

Figyelt kérdés
Sajna az a gond, hogy hamar meglátszik rajtam, ha felszedek 1-2 kg-t pedig nem eszek sokat, 8 után egyáltalán... Most 188cm és 76kg vagyok. Szokok csinálni felüléseket 60-70 minden nap. Mit csinálhatnék még? Nem akarok kockahasat, csak kisebb hasat akarok!!!
2011. máj. 6. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

ugrálókötél , futás

hajrá

2011. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem lány vagy. Ez esetben figyelj oda a kajálásra és futás, úszás biciklizés. Minden ami aerob mozgás.
2011. máj. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok :D
2011. máj. 6. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor pedig híznod kéne mert szerintem elég sovány vagy ha mégis zsíros a hasad akkor pedig erősítened.
2011. máj. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kb. 2,5 hónapja el kezdtem "edzeni" de csak 3 10kg-os súlyzóval, majd fogok lassan venni rudat. Van rajtam felesleg, de csak a hasamon és az oldalamon, combom, lábam, karom vékony, izmosabb
2011. máj. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!