Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a leghatásosabb zsírége...

Melyik a leghatásosabb zsírégető mozgásforma? Amivel gyorsan és sokat lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom ez nem így működik, de az étkezésemen pl. már sikerült változtatnom. Most a sportot is szeretném bevezetni, de nem izmosodni, vagy szálkásodni szeretnék, csak a kis hurkáimat ledolgozni, hálisten nem olyan vészes a dolog. Mit sportoljak, hogy minél hamarabb eltűnjenek? Köszi

21/L


2011. máj. 9. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:

A legtöbb kalóriát a küzdősport égeti.

Nálam 1 óra alatt 1000-1200 kalt.

A spinning is jó 500-600 kal/óra.

Kocogás 300-400 kal/óra.

De persze testfelépítés különböző testi adottságok és edzettségi,intenzitás függő is a dolog.

A szálkásítás meg=a testzsír százalék csökkentése.

A hurkák meg azt jelzik,hogy magas a testzsír.Tehát?

2011. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szálkásítanom kell?:$:D

Köszi

2011. máj. 9. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pakolnék egy kis izmot is. Nőkre amúgy is nehezen megy fel izom, max 1-2 kg-ot tudnál felszedni és az formát adna az egész testednek. Egyébként vékony, de petyhüdt leszel.

Én már 2 hónapja szenvedek, hogy felszedjek némi izmot és tényleg nehéz.

No meg az izom nyugalmi állapotban is több kalóriát éget, mint a zsír.

2011. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettlebell szakítás, azaz snatch. Keress rá.
2015. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!