Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14éves vagyok és szeretnék...

Ben13 kérdése:

14éves vagyok és szeretnék szedni BioTech Muscle Zyme étrendkiegészítőt szedni és érdekel hogy ez ha káros akkor mennyire és hogy ajánljátok-e egyátalán?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

még jó, hogy megkérdezted még mielőtt megvetted volna. ne vegyél kokszot, tudod csak megöl, meg károsak.. idióta


nem káros, semennyire. vegyed.

2011. máj. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az étrend kiegészítő az nem koksz, te majom.


Kérdezőnek: 14 évesen ne szedj semmit, felesleges pénzkidobás lenne. Egyél. Ennyi.

2011. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Állítsd rá anyut a magas fehérjetartalmú kaják főzésére, meg egyél mellé sok vitamint(zöldségeket inkább, mint egyből bogyót...)
2011. máj. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ebben a korban ne szedj semmit, (szerintem később se), ha izmokat akarsz menj el kajakozni, futni, úszni, vagy bármit csinálni
2011. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

utolsó...

te megváltottad a világot! ezentúl kijelölünk 1 db afrikai éhezőt aki egész nap kajakozni fog, és a növekvő izmait lelegelik a többiek! na, milyen?


itt épp kajáról volt szó, nem edzésről.. nyilván Kérdező edz is mellette.


@Kérdező: egyél sokat, fehérjedúsan (de hát ezt írták) a tápkieg csak kaja, segít kiegészíteni az étrended, és könnyebben felszívódik --> edzés után az izmaid gyorsabban tápanaygokhoz jutnak.


viszont ha nincs megfelelő étrended mögötte, akkor valóban nem használ ÉRDEMBEN, úgyhogy olvass utána a builder.hu alapjainak, étrendjeinek, és mindent megtudsz.


Azt nem írtam, a kaja nem káros. bele lehet fulladni, ha nem kapsz tőle levegőt, de ennél több veszélyt nem hordoz.

2011. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"ebben a korban ne szedj semmit, (szerintem később se), ha izmokat akarsz menj el kajakozni, futni, úszni, vagy bármit csinálni" <--- én ugy tudom h ettől nem izomtömeget szedek fel..nemlesz semmivel nagyobb a bicepszem..se a mellem...:\ és nekem az kell.:)


a többieknek köszönöm a válaszokat..;)

2011. máj. 12. 19:47
 7/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 05-11 22:26


ezt így b@szd is meg. érteni kéne, amit írtam...

2011. máj. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 snack16 ***** válasza:

Aki azt mondja ez koksz, az egy hülye f@sz már bocsánat,ez nem koksz ez táplálék kiegészítő,porított élelmiszer,ráadásul fehérje amit alapból eszel pl csirkében(csak edzés után elég érdekes a terembe vinni a csirkét,plusz nem szívódik fel olyan gyorsan,amilyen gyorsan kéne)pff A vesédnek nem lessz tőle semmi baja,de azért kilószámra ne edd!

Amúgy meg fehérje alap dolog...nincs nélküle élet,sejtépítés,iizomépítés,ezen gondolkodj el!

2011. júl. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 snack16 ***** válasza:

A kajakos srácnak üzenném hogy a kajakosok azért erősek mert gyúrnak melette... amúgy a futás jó is meg kell is,de ettől nem leszel sokka lerősebb,max fittebb.

a fehérjére visszatérve max 50%-át kiegészítőkből,a többit szigorúan kajából.Ez nem izom por,betolod és izmos leszel,étrend melett és heyes edzés melett sz@rt sem ér.

Amúgy annak is igaza van aki azt mondja ne szedd,mert ilyen korban tényleg a kaja a legjobb megoldás,mondjuk edzés utánnra kifejezetten jól jönne egy kis dextrózzal,maltrodextrinnel!

utóirat:

mondjuk szerintem a biotech 100% Iso whey is jó cucc,meg a scitec 100% whey protein proffessional.--) ezek aszpartám mentesek.

2011. júl. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 snack16 ***** válasza:

A kajakos srácnak üzenném hogy a kajakosok azért erősek mert gyúrnak melette... amúgy a futás jó is meg kell is,de ettől nem leszel sokka lerősebb,max fittebb.

a fehérjére visszatérve max 50%-át kiegészítőkből,a többit szigorúan kajából.Ez nem izom por,betolod és izmos leszel,étrend melett és heyes edzés nélkül sz@rt sem ér.

Amúgy annak is igaza van aki azt mondja ne szedd,mert ilyen korban tényleg a kaja a legjobb megoldás,mondjuk edzés utánnra kifejezetten jól jönne egy kis dextrózzal,maltrodextrinnel!

utóirat:

mondjuk szerintem a biotech 100% Iso whey is jó cucc,meg a scitec 100% whey protein proffessional.--) ezek aszpartám mentesek.

2011. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!