Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Formálódni szeretnék, hogyan...

Formálódni szeretnék, hogyan csináljam? Az edzéseket hogyan állítsam össze?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 évben a mozgásszegény életmód és sok édességevés miatt feljött rám 3-4 kg, illetve eltűntek az izmaim.

A célom, hogy a zsírt ledolgozzam magamról - izom, ha feljön, annak csak örülök. Tehát a tükör mérvadóbb, mint a mérleg magában.


Elkezdtem küzdősportra járni heti 2-3 (x 120 perc) alkalommal. Gondolkoztam rajta, hogy kiegészíteném itthon némi súlyzózással. Tárcsás kézisúlyom van itthon.


A legkritikusabb részek (főleg izomzat szempontjából, zsír majd úgyis onnan megy le, ahol a testem úgy gondolja) a fenék, váll, karok.


Tudtok a fenti célhoz passzolóan bármit tanácsolni? Fehérjeport érdemes szedni, vagy ilyen szinten még felesleges?


(Étkezésem már rendben, kiszórtam az édességeket, kenyér minimális, tésztát nem eszek, hangsúly a zöldségeken, tejtermékeken, szárnyasokon, gyümölcsökön.)


2011. máj. 12. 23:11
 1/1 anonim ***** válasza:

3-4 kg így pikk pakk le fog menni, de szerintem először az izomzat visszaszerzésével kell foglalkoznod.

"A legkritikusabb részek (főleg izomzat szempontjából, zsír majd úgyis onnan megy le, ahol a testem úgy gondolja) a fenék, váll, karok." Ezeket pedig ahogy már leírtad súlyzókkal tudod erősíteni.

Fehérjeport nem ártana szedned de vízzel tedd. Azt pedig remélem, hogy a tejtermékeknél a túróra és a zsírszegény sajtra gondoltál, nem pedig magára a tejre.

2011. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!