Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz elsajátítani a...

Mennyire nehéz elsajátítani a boxot?

Figyelt kérdés

Szeretném elkezdeni, de az a probléma, hogy a legközelebbi edzőterem két óra oda-vissza, de ez is még a sulimtól, egyébként lenne az 3,5 is.

Ezt meg nem tudnám megoldani úgy, hogy ne menjen a tanulás rovására, meg őszintén megmondom, nem fogok 3,5 órát utazni ezért.

Viszont a faluban van egy jó ismerősöm, ő Pesten tanul és ott jár le valami klubba már 3 éve.

Mondta, hogy ha csütörtökön hazajön utána szívesen oktatna engem meg szombaton is hiszen neki is kell edzenie meg így legalább lesz neki kivel.

Csak azt nem tudom, hogy ő mennyire tudna megtanítani?

Józan paraszti ésszel nem tűnik egy húú de bonyolult dolognak a box, szal nem egy aikido, hogy évekig csinálod és talán fogod tudni alkalmazni is.


2011. máj. 13. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Éppenséggel azt is megteheted, hogy gyakorolsz a haveroddal. Amúgy az ökölvívás nem olyan egyszerű, mint ahogy látszik. De egyébként nem muszáj feltétlenül bokszolnod, ha van a lakóhelyed közelében, olyan hely ahol oktatnak más küzdősportot (és nincs olyan messze, na meg persze belefér az idődbe), akkor próbáld meg azt.
2011. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Engem más nem igazán érdekel, meg régebben mondjuk volt talán karate, de hát 3-4 edzés után elkoptak az emberek aztán le is állt így az egész.

Egyébként mire gondolsz azzal, hogy nem olyan egyszerű?

2011. máj. 13. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon is bonyolult.

Szerintem szerezzétek be Dr Kovács László-Ökölvívó ABC című könyvét kezdésnek.

A haverod tapasztalatávál és könyv segítségével össze tudtok állítani egy normális edzés tervet.

2011. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Vincze György?
2011. máj. 13. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is jó,csak azt kb 30 éve írták.

Amit meg én ajánlottam az új.

2011. máj. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!