Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi lenne az optimális (1)...

Mennyi lenne az optimális (1) adag nekem Jumbobol?

Figyelt kérdés
78 és 80 kiló között ingadozok. A Shop Builder azt írja, hogy egy adag 220 gramm. Annyit kell nekem is ezzel a testsúllyal, vagy esetleg elég kevesebb is?
2011. máj. 14. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

kajálástól függ. 80kg->160g fehérje kell kb tömegeléshez és kb 320g szénhidrát (mindkettő minőségi). ha a kajálásod kakaóscsigából és kifliből áll akkor még hnyagold a jumbot és olvasgass kicsit többet, alakíts ki normális étrendet és utána jöhetnek a kiegészítők...

[link]

2011. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj nincs az, hogy mennyit kell. Ez egy táplálékkiegészítő, ha nem tudod megenni rendes kajából a nap adagot, vagy nehezen hízol már akkor érdemes venni. Meg persze edzés után jó. Kérdésedre válaszolva, a sima Jumbot azt érdemes legalább 2 felé osztani, mert sok egyszerre. Szedj felet reggel meg edzés után. Ha nem elég akkor este fele is lehet.
2011. máj. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
150 szerintem tökéletesen elég énis annyit szedtem eleinte 182cm magas vagyok és 77 kg voltam amikor elkeztem mostmár 81 kg vagyok (1hónap alatt) megjegyzem ha tejjel iszod elég kevesebbet is mert lehet hogy megfogja 1 picit tekergetni a hasadat úgy mint nekem :) de persze ilyen csak 2-3 alkalommal fordult elő aztán hozzá szokott a szervezetem.
2011. máj. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!