Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami ketten űzhető izgis...

Valami ketten űzhető izgis sportot keresek Budapest faluban, viszonylag olcsóér. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Koedukált móka lesz, és tudom mire asszociáltok legelőször :D De most más kell.

Valami, ami erősít, fittít (hejj, milyen ragzás), meg nem unalmas.


1) Fallabda? Tetszetős, de semmi felszerelésünk meg semmi helyismeretünk nincs hozzá. Amit találtam, az kinn van a világvégén Rózsadombon tőlünk messze.


2) Edzőterem? Na nem pokemonos... de az nem unalmas? Súlyokat emelgetni, meg ugyanazt csinálni sokszor? Meg gondolom nem úgy megy az, hogy az ember találomra nekiáll valaminek.


3) [Ide jönnek az ötletek]


Leginkább tapasztalatokra lennék kíváncsi, melyik hely milyen, hol cukik a pénztárosnénik, vagy hol mogorvák a sporttársak, szóval az "írbegugliba" nem játszik, mert onnan eleve se sokmindent lehet megtudni.

Helyileg Dél-Pest (9,10,18,19 ker) lenne a legmegfelelőbb.


2011. máj. 15. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tollas. Szükséges eszközök: Két db tollasütő és egy tollaslabda.
2011. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eszköz ugyan van, de hely nincs :S Paneldzsungel közepe... na meg ez a mostanában fújó 49419461241897 km/seces szél...
2011. máj. 15. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:

Ennél modorosabb kérdést még nem olvastam.

Amúgy meg elfogultságom miatt valami küzdősportot javasolok, vagy falmászást. Több ötletem nincs.

2011. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tollas jó, nem lesz mindig szél...


A fallabdához pedig a legtöbb helyen adnak felszerelést, csak magatokat vigyétek (meg váltócipőt).


Vagy c) menjetek kettlebell edzésre - bár fittek lesztek, de olyan jól nem fogtok "mulatni". A közös harc a levegőért viszont összehoz. :)

2011. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Falmászás megvolt most a félévben egy 2 kredites egyetemi csoda keretében, de igaz is, folytathatjuk nyáron :D


Küzdősport is tetszik, de a probléma ugyanaz. Hol?

2011. máj. 15. 21:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Először ki kéne választani a küzdősportok közül párat.
2011. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örs még OK?
2011. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Küzdősport: Igazándiból nem hátrány, ha netán önvédelemre is használható, hála a közbiztonságnak, de tulajdonképpen mindegy. Csak ne legyen valami túl extra, mert nemtudom szeptembertől lesz-e rá időnk.


Az Örs még belefér :D

2011. máj. 15. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Na, pont önvédelemre lenne ötletem az Örsön.

Van ott heti kétszer defendo edzés. Ismerem az oktatót, jófej, és az edzések is elég f.szák. Szerintem érdemes kipróbálni.

2011. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ó, remek, köszönöm, nézegetem a honlapot, és nem tűnik rossznak.

kérdések: Bármikor be lehet kapcsolódni? Mert mi kb olyan június környékén tudnánk csak kezdeni az egész sportolósdit.

Mennyi idő kell egy viszonylag normális tudás elsajátításához?

És mennyiért van az egész? :D

2011. máj. 16. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!