Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tiltott fogyókúra szer?

Balazs00xx kérdése:

Tiltott fogyókúra szer?

Figyelt kérdés

nem ajánlott? vagy igen ?

ki milyen híreket pletykákat hallott róla esetleg akinek bevált milyen infói vannak róla? megnevezések?


2011. máj. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire gondolsz úgy mégis??

Semmilyen "szer" nem működik rendes étrend nélkül, a többségük meg még azzal sem. Szteroidot meg gondolom nem akarsz nyomatni. Tudom hogy egyszerűbb lenne egy csodaszer, amivel zabálva, meg sem moccanva is le lehet fogyni, de sajnos ilyen nincs. Legyen benned akarat, ne légy lusta, és ne keresd a kiskapukat, mert a végén még egy akaratgyenge puhány p.csnek nézünk. Az meg ugye nem jó.

2011. máj. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
büdös a munka?
2011. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
és mi az?mert a clenbuterolhydrochlorid valóban tiltott,és NEM KELL HOZZÁ DIÉTA SEM.mert másképp hat,egyszerűen lebontja a zsírt.De mivel illegális ezért nem kapsz a sarki fűszeresnél,szóval neis álmodj róla.
2011. máj. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is a clunbuterol jutott eszembe. bár nem tudom te mire gondoltál...
2011. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TOMAtm ***** válasza:
az az,csak én a hatóanyagát írtam le,mert elég sok néven futhat
2011. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

TOMAtm:

genesis-es clenbuterolról van valami tapasztalatod? tudom, hogy legjobb a spiropent...

2011. máj. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TOMAtm ***** válasza:
genesises cuccok(annak ellenére h nincs genesis cég vagy 5-6 éve) nem rosszak.nem tudok am a termékről nyilatkozni,elég drágának(nagyon is) tartottam hogy kipróbáljam bármikor is.
2011. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!