Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomgörcs lehet-e a hasfalamban?

Oláh Péter kérdése:

Izomgörcs lehet-e a hasfalamban?

Figyelt kérdés
Járok kondizni és tegnap hasizom gyakorlatokat csináltam, reggel azzal keltem hogy a hasam bal felén egy diónyi területen vibrál és remeg. Mostanáig nem hagyta abba, nem folyamatosan hanem változó időközönként. Egyáltalán nem fáj de nem tudom mit csináljak vele vagy egyáltalán izomgörcs-e
2011. máj. 18. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Azon az izomroston ingerületvezetési gond van.Ez kialvatlanság,túlterhelés,stressz,ásványianyag hiány (kálcium,kálium,magnézium,szelén) következménye. Valószinüleg kicsit túlterhelted.Nekem 3 napig tartott egyszer,már mindenfélét kipróbáltam,de aztán magától abbahagyta a "rángatózást".
2011. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szeretem! Olyan csikis :D Bár nekem sose volt ilyen sokáig, az amiről ti beszéltek lehet hogy valamilyen komolyabb vállfaja annak amiről én.
2011. máj. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!