Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izomgörcs, fáradtság. Mit...

Izomgörcs, fáradtság. Mit tegyek, egyek, hogy az izmaim rendben legyenek?

Figyelt kérdés

Fogytam 96,7-ről 74 kg-ra, eddig, de még hátra van legalább 9-10 kg.

Rubint Rékára edzek naponta, szinte naponta, már lassan 3 hónapja. Ezzel fogyok, lényegében.

Szépen feszesedem és "megyek össze", jönnek izmok, fittebb vagyok, szóval minden ok, lenne...

pár napja nehezebben tornázom, azt veszem észre, hogy fáradtnak érzem az izmaimat, nehezen bírom az erőltetést. Ezen kívül közben be is görcsölnek tagjaim, erre Magne B6-ot kezdtem szedni pár napja, ma már remegett a hasizmom, olyan volt, mint ha árammal rázatnám. Remélem érthetően magyarázom, mi is van velem...

Érdekelne, aki fogyással egybekötve próbált izmot is fejleszteni ilyenkor mit tett és én mit tegyek most?

Próbálok sok, több fehérjét enni (tojás, tej, túró, joghurt, sima turmix), de ez ezek szerint nem jó vagy nem elég. Magamtól is meg tudom határozni mennyi fehérje pótlás kellene, mondjuk vmi kiegészítő formájában, vagy felkeressek egy szakembert? Tud nekem ebben valaki segíteni?


2011. máj. 23. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
tarts pihenőnapot. én is tartok heti 2 pihenőnapot olyankor csak max sétálok de nem edzek. kell egy kis pihenő a testednek is és a lelkednek is.
2011. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tartok pihenőnapot, nem ezzel van a gond! Ez egészen biztos, eddig nem remegtek az izmaim, most meg igen, nagyon, szóval itt valami nem ok...
2011. máj. 23. 21:41
 3/3 anonim ***** válasza:

sziaa,

én ugy voltam h 85röl fogytam le 75re. Majdnem mindennap futottam ( tudom okos voltam.... ) és most meg már a derekam... szoval hülyeséget csináltam. Lehet h nagyon megterhelted, mert sok az a suly még az izomnak is . szerintem.


remélem tudtam segiteni.

2011. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!