Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bdapesten sport, tánclehetőség?

Bdapesten sport, tánclehetőség?

Figyelt kérdés
Tudtok valahol (lehetőleg az 5. kerület közelében, bár van bérletem, szóval ez csupán kényelmi opció lenne) valamilyen sport (NEM FOCI), vagy táncleetőséget, ami olcsó (kollégista vagyok 3 testvérrel). (főleg csapat, vagy küzdősportok. ha lehet amerikai foci.)
2011. máj. 19. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
erzsébeten nemrég építettek egy nagy uszodát. a téglagyártó lakótelep közelében. ugyanitt kicsit lejjebb ( mediterrán lakópark) tenisz lehetőség is van. plusz ez az egész hely amiről beszélek, a Duna mellett van, és a parton kajakozni is lehet. Ja és koripálya is van, fedett, gondolom nyáron is lehet használni. SZóval itt szerintem válogathatsz :) Én is erzsébeti vagyok, ezért csak az itteni helyekről tudok nyilatkozni: Van még itt a Csili művelődési központ, vagy mifene, itt különböző táncokat is oktatnak. Erzsébetet meg tudod közelíteni a Boráros térről a 23-as busszal például.
2011. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja azt kihagytam, hogy a Csiliben a táncon kívül, választhatsz még különféle mozgások közül...
2011. máj. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
még egy dolgot kihagytam :D a pontosítás kedvéért, pesterzsébetről van szó
2011. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, bár igazából csapatsport lenne a legjobb.
2011. máj. 21. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!