Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ANDROGEL...

Mi a véleményetek az ANDROGEL 50mg-ról? a hatása megegyezik sok testosteron készítményel? Csak ezt külsőleg kell bevinni (felkenni)

Figyelt kérdés

hozzá jutottam 3-havi adaghoz(gyógyszertári)...

kb..3-éve edzek(25-éves vagyok 175cm-82kiló és gondoltam kipróbálom(már volt dolgom szemes cuccal)és kíváncsi lennék a véleményetekre hogy megérné e használni? mivel 50-mg akkor gondolom a hatása egyenértékü pld:5-szem Danabol-lal..


köszi előre is a normális válaszokat!!


2011. júl. 8. 08:04
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
na ilyennel nem találkoztam még.érdekelne engem is a dolog(mármint h milyen).
2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ezeket írják róla bár fórumokon semmit nem találok de minden tasak 50mg testosteront-tartalmaz az azért nem rossz és erről legalább tudodm hogy jó cucc nem kamu!!


itt a link ahol olvastam az Androgel-ről



[link]

2011. júl. 13. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkorák a méreteid?
2011. júl. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
25-éves vagyok 180cm 85kiló 6-éve edzek
2011. júl. 13. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:
wtf ?:D A kérdésbe még 3 éve edzettél, 175 cm voltál és 82 kg :D Amugy a centik érdekeltek volna, mell kar,comb vádli ilyenek.
2011. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

am engem spec hidegen hagy az hogy kinek mik a méretei...nam vagyok szabóó így nem érdekell..:D:D


az Androgel 50mg-szerintem olyan mint "bármelyik" testosteron csak ez nem beszúrod hanem felkenned a bőrre..

50mg ha úgy "hasznosúl" ahogy kell akkor az ütős cucc..mint az 5szem danabol ahogy írtad..de akkor számolni kell a "szokásos" mellékhatásokkal:patanások,zsíros bőr ösztrogének(csecsesedés) agresszió..a herezsugorodás ennél a cuccnál szerintem nem valószinü..bár ha full lelövi a saját tesztód akkor megeshet..de hátha a többiek Clint TOMAtm..is írnak és segítenek..

2011. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
58%
Nem veszélytelen! Lehet hogy a testépítés hatásfokát növeli, azt is csak átmenetileg, de hosszabb távon akár meddőséget is okozhat. A spermiumtermelést csökkenti, vagy akár fel is függesztheti. Az sem tisztázott ma még, hogy milyen hatással van a daganatos betegségek kialakulására, pl. a prosztatarákra való hajlamot erősíti-e? A kúra után sem egyértelmű a szervezet reakciója. Van akinek nem áll vissza a szervezete a korábbi állapotra, és alacsonyabb vagy magasabb lesz a tesztoszteron termelése.
2011. aug. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!